• yazdtci


 • کد خبر: 77367
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۱
  موسسه خیریه سیدالشهداء(ع) در آبان سال 1380 به همت فعالین اجتماعی اشکذر جهت کمک به نیازمندان در ساختمان مرحوم حاج فضل الله توکلی با شماره 27 به ثبت رسید.

  به گزارش اشکذر خبر، موسسه خیریه سیدالشهداء(ع) در آبان سال ۱۳۸۰ به همت جمعی از فعالین اجتماعی اشکذر با مدیرعاملی حسن جعفری نسب جهت کمک به نیازمندان در ساختمان مرحوم حاج فضل الله توکلی واقع در خیابان طالقانی جنب موزه مردم شناسی شروع به فعالیت و با جذب کمکهای نقدی و غیر نقدی خیرین و با شناسایی نیازمندان خدمات قابل توجهی به آنان ارائه کرد و در همان سال با شماره ۲۷ به ثبت رسید.
  این موسسه در سال ۸۱ از بهزیستی مجوز نگهداری کودکان بی سرپرست ۷ تا ۱۲ سال را گرفت که در بدو امر ۸ نفر از این کودکان ( تحت عنوان مرکز سرای مهر ) در ساختمان مذکور با ۳نفر پرسنل فعالیت خود را ادامه داد.
  محل نگهداری کودکان بدلیل فرسودگی ساختمان چند بار جابجا شد تا اینکه خیر، حاج حسین دهقان اعلام آمادگی نمود تا ساختمان دائمی برای آنان بسازد که خوشبختانه ساختمان خیری حاج حسین در زرین شهر جنب تالار نگین با ظرفیت ۱۴ نفر در تابستان ۹۶ توسط رئیس بهزیستی کشور افتتاح گردید و اکنون ۱۰ نفر از کودکان بی سرپرست در آن نگهداری می شوند که بیش از نیمی از هزینه های آنان با کمک های نقدی و غیر نقدی مردمی تأمین می شود.
  موسسه خیریه سید الشهداء اشکذر علاوه بر نگهداری این کودکان مسئولیت رسیدگی و مددکاری حداقل ۲۰۰ خانواده مددجوی تحت پوشش بهزیستی شامل معلولان جسمی و ذهنی و زنان سرپرست خانوار در اشکذر را بعهده دارد که توسط یک مددکار در دفتر موسسه جنب خانه کودکان در زرین شهر انجام می شود.
  موسسه خیریه سید الشهداء اشکذر از همه نوع دوستان و خیرین محترم در خواست می نماید تا در رسیدگی هرچه بیشتر به افراد و خانواده های تحت پوشش و دیگر مراجعین به دفتر موسسه با کمکهای نقدی و غیر نقدی شامل گوشت و حبوبات و میوه جات و پوشاک یاری نمایید.

  شماره کارت موسسه :
  ۶۰۳۷ ۹۹۱۸ ۹۹۵۴ ۸۸۱۶
  شماره تماس ۰۹۱۳ ۳۵۲۷۹۶۲ جعفری نسب

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/sC9Wo

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *