• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 65919
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۲
  هشتمین هفته کورس تهران در هفت دور و با حضور 57چابکسوار و نژاد مختلف اسب برگزار شد که ابوالفضل دهقان اشکذری موفق به کسب سه مقام شد.

  دوراول با ۱۲ شرکت کننده با اسبهای عرب ۳ تا ۶ سال با امتیاز مبتدی و نبرده مسافت ۱۰۰۰متر محمد خوجملی با اسب ورگلاس رشید اول و امین محمدی با اسب ویگورانس دوم و بنیامین جرجانی با اسب نرون ستوده نیا سوم شد.

  دور دوم با ۷شرکت کننده با اسبهای نژاد دوخون ۲سال با امتیاز مبتدی و نبرده مسافت ۱۰۰۰متر اسب بنجوی با چابکسواری بنیامین جرجانی اول و اسب پرگام با چابکسواری امین محمدی دوم و اسب گل نسیم با چابکسواری کمال دالیچه عطا سوم شد.
  دور سوم با ۶ شرکت کننده با اسبهای نژاد تروبرد داخلی ۳ تا ۵ سال با امتیاز۰تا ۶ با مسافت ۱۰۰۰متر نادر صالحپور با اسب عقیق لیدی اول و امین محمدی با اسب مک لارن دوم و کمال دالیچه عطا سوم شد.
  دور چهارم با ۶ شرکت کننده با اسبهای نژاد تروبرد داخلی ۳ تا ۴ سال با امتیاز۸تا ۱۲ با مسافت ۱۰۰۰متر نادر صالحپور با اسب مجستیک اول و علی محمد غراوی با اسب ریو کنزو دوم و ابوطالب چاری زاده سوم شدند.
  دور پنجم با ۱۰ شرکت کننده با اسبهای نژاد عرب ۳ تا ۶سال با امتیاز۸تا ۱۴با مسافت ۱۰۰۰متر بنیامین جرجانی با ویس بابا و امین محمدی با لبخند و ابوالفضل دهقان با ناتاشا یحیایی به ترتیب اول تا سوم شدند.
  دور ششم با ۷شرکت کننده با اسبهای نژاد تروبرد داخلی ۳ تا ۴ سال با امتیاز۱۶تا ۲۲ با مسافت ۱۰۰۰متر بنیامین جرجانی با رویال کلاسیک اول و ابوطالب چاری, زاده با رایکا دوم و ابوالفضل دهقان با تامکت سوم شد.
  دور هفتم با۹شرکت کننده با اسبهای نژاد دوخون ۳ تا ۴ سال با امتیاز۲۴تا ۳۴با مسافت ۱۴۰۰متر کمال دالیچه عطا با ساواش و ابوالفضل دهقان با پریز متیک و تاپ تاچ با امین محمدی به ترتیب اول تا سوم شدند.

  به این ترتیب هفته هشتم مسابقه مهیج اسبدوانی در مجموعه بی نظیر نوروز آباد پایان یافت. از علاقمندان به مسابقات اسبدوانی دعوت می شود رقابت تماشایی هفته نهم را از دست ندهند،مسابقه ساعت ۱۶:۳۰ روز جمعه آغاز می شود.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/eGCnf

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *