• کد خبر: 81325
   منتشر کننده: علی مشیری (سردبیر)
    تاریخ انتشار: دوشنبه 16 اردیبهشت 1398 - 08:19
  حجت الاسلام ذاکری اشکذری در استان گلستان:
  آیین تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در جمعیت هلال احمر گلستان با حضور ذاکری اشکذری و دیگر معاونان حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمرکشور، جامعه روحانیت و اعضای هیات مدیره و شورای مدیران جمعیت هلال احمر گلستان در گرگان برگزار شد.

  به گزارش خبرنگار اشکذر خبر؛ ذاکری معاون نظارت و امور شرعی نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در این آیین گفت: حامل ابلاغ سلام و عرض خداقوت آیت ا… معزی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر هستم که قدردان تلاش های خالصانه و شبانه روزی مجموعه خادمین مردم در جمعیت هلال احمر استان بوده است.

  معاون نظارت و امور شرعی نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خاطر نشان کرد: جمعیت هلال احمرگلستان در آغاز سال ۱۳۹۸ در حوزه نقش آفرینی در طرح های نوروزی هلال احمر به عنوان عضو ستاد تسهیلات خدمات سفر و همزمان در امر امدادرسانی و کمک به سیل زدگان در استان خوش درخشیده است.
  وی در ادامه تصریح کرد: همت بلند جمعیت هلال احمر در حوزه امدادرسانی و ارائه خدمات به سیل زدگان از نخستین ایام وقوع سیلاب در گلستان و سایر استان ها نشان از آمادگی همه جانبه جمعیت هلال احمر در زمان وقوع حوادث و بلایای طبیعی است.
  ذاکری گفت: کمک های نقدی و غیر نقدی مردم نوع دوست ایران اسلامی به سیل زدگان از درگاه جمعیت هلال احمر نشان از اعتماد ملی به این نهاد مردمی و خدمت رسانی است و لازم است حفظ و حراست از این اعتماد ملی در دستور کار قرار گیرد.
  معاون نظارت و امور شرعی نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر ضمن اشاره به این نکته که حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر یکی از ارکان اصلی جمعیت هلال احمر است، خاطر نشان کرد: این حوزه نقش حمایتی و نظارتی دراقدامات اجرایی جمعیت هلال احمر را بر محور ماموریت ها و اهداف ذاتی جمعیت هلال احمر عهده‌دار است.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/3Blx3

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *