• کد خبر: 65147
   منتشر کننده: اشکذری
    تاریخ انتشار: یکشنبه 4 تیر 1396 - 13:32
  شنيده شد که يکي از اخباري که اين روزها در استان يزد به‌ويژه در کانال‌هاي تلگرامي دست به دست مي‌چرخد، پيشنهاد به سيدابوالفضل موسوي‌بيوکي نماينده مردم يزد و اشکذر در مجلس براي پذيرفتن پست شهرداري تهران است.

  به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز) به نقل از آرمان، شنیده شد که یکی از اخباری که این روزها در استان یزد به‌ویژه در کانال‌های تلگرامی دست به دست می‌چرخد، پیشنهاد به سیدابوالفضل موسوی‌بیوکی نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون عمران مجلس برای پذیرفتن پست شهرداری تهران است.

  سید ابوالفضل موسوی‌بیوکی با تایید صحت این پیشنهاد، اظهار داشت: شهرداری تهران از طرف برخی دوستان و فعالان شهرداری تهران به بنده پیشنهاد شده و من هنوز در حال بررسی جوانب این موضوع هستم. وی در ارتباط با مهم‌ترین دلایل رد یا قبول این پیشنهاد، خاطرنشان کرد: مهم‌ترین دلیل برای رد این پیشنهاد، احترام به رأی مردم و اعتمادی است که آنها برای حضور در مجلس شورای اسلامی به‌عنوان نماینده‌ به من کرده‌اند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/QOYV3

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  یک پاسخ به “نماینده یزد به گزینه های شهرداری اضافه شد!”

  1. صادق پیشداد گفت:

   واقعا آن کسی که ایشان را برای شهرداری تهران نشانه رفته است یا خودش مسخره بوده و یا نماینده را به مسخره گرفته و یا خواسته است تهران بزرگ را بدون زازله و یاصاعقه آسمانی منفجر کند!
   آخه بنده خدا چه چیز ایشان را خوش خود نموده اید؟
   مدیریت ایشان؟
   سواد ایشان؟
   فن بیان ایشان؟
   سابقه طولانی ایشان در امور سیاسی و عمرانی؟
   چهره بودن ایشان؟
   مایزدی ها تا دیروز ایشان را نمی شناختیم !
   چه رسد به دیگران!

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *