• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 30245
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۸
  رییس مجمع نمایندگان یزد در مجلس شورای اسلامی گفت: برای رشد و تعالی ورزش در این استان باید صنایع بزرگ به یاری ورزش بیایند .

  به گزارش اشکذر نیوز، ˈ محمد صالح جوکار ˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: حضور فعال و همیشگی صنایع و همکاری و حمایت آنها از ورزش قطعا مشکلات موجود را حل و فصل می کند .

  وی خاطر نشان کرد: این به هیچ وجه برای استان صنعتی و معدنی یزد شایسته نیست که همه ساله و در آغاز مسابقات مختلف لیگ های کشوری ، تیم های یزد دچار مشکل مالی باشند .

  نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: باید طوری برنامه ریزی کرد که تیم های ورزش و بخصوص فوتبال استان بدون هیچگونه دغدغه و با آمادگی کامل در لیگ کشور شرکت کنند .

  جوکار اظهار داشت: یزد در ورزش و فوتبال دارای ظرفیت های بسیار خوبی است و اگر دغدغه مالی تیم ها برداشته شود قطعا آنها می توانند نمایندگان شایسته ای در لیگ های کشوری باشند .

  وی ابراز امیدواری کرد تا با حمایت بخش صنعت و در قالب یک برنامه مدون دراز مدت ، برای همیشه مشکل اقتصادی تیم ها مرتفع و شاهد حضور تیم های یزد در لیگ برتر فوتبال کشور باشیم .

  رییس مجمع نمایندگان یزد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حضور تیم های یزد در لیگ برتر کشور بدون شک در ارتقای ورزش و ایجاد انگیزه در بین جوانان بسیار اثر بخش است .

  جوکار گفت: قطعا با حمایت، همکاری و برنامه ریزی، مسائل و مشکلات فوتبال استان یزد برای امسال نیز قابل حل است و باید شاهد موفقیت تیم ها در لیگ کشور باشیم .

  تیم های فولاد و یزدلوله دو نماینده فوتبال استان یزد در لیگ آزادگان هستند .

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/X8utK

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *