• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 21107
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۴

  به گزارش نسیم صادق به نقل ازمهر، در این نمایشگاه که عصر پنج شنبه افتتاح شد، از ۴۵۰ اثر ارسالی به دبیرخانه جشنواره ۱۵۰ اثر به نمایش گذاشته شد.

  این نمایشگاه با هدف ایجاد تعامل بین هنرمندان منطقه و استانهای مجاور و تبادل تجربیات و همچنین رشد و ارتقای هنرمندان با مشارکت هنرمندانی از استانهای یزد، فارس، اصفهان، بوشهر، کرمان و هرمزگان برگزار شده است.

  آثار برگزیده در این نمایشگاه پس از داوری داوران اولین جشنواره منطقه ای خلیج فارس مشخص شد که بر این اساس، از استان یزد دو نفر رتبه اول، از استان فارس یک نفر رتبه دوم و از استانهای بوشهر و فارس رتبه های سوم و چهارم مشخص شدند و چهار نفر نیز از استانهای اصفهان، بوشهر ، یزد و فارس شایسته تقدیر شناخته شدند و از آنها به طور جداگانه تقدیر شد.

  این نمایشگاه به مدت پنج روز صبحها از ساعت ۹ الی ۱۲ و بعد از ظهر از ساعت ۱۵ تا ۲۱ در گنجینه فرهنگ و هنر یزد برای علاقه مندان به هنر تجسمی و نقاشی دایر است.

  به گزارش مهر، هنرمندان برگزیده این نمایشگاه در جشنواره کشوری خلیج فارس دهم اردیبهشت ماه با مشارکت تمام استانهای کشور در روز ملی خلیج فارس در هرمزگان با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد تقدیر خواهند شد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/toIZQ

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *