• کد خبر: 72544
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 6 اردیبهشت 1397 - 18:11
  فرماندار اشکذر تأکید کرد:
  فرماندار اشکذر در نشست با منتخبین تشکل‌های جامعه کارگری نقش مؤثر کارگران در تحقق شعار سال را واقعیتی انکار نشدنی برشمرد و اظهار داشت: قطعاً با تولید اجناس باکیفیت فرهنگ مصرف کالاهای داخلی نیز در جامعه ترویج خواهد یافت

  به گزارش اشکذرخبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ امام‌جمعه اشکذر در نشست با نماینده تشکل‌های کارگری این شهرستان با اشاره به شعار “‌حمایت از کالای ایرانی” گفت: ‌ کالای ایرانی به دست توانمند و با تلاش‌ کارگران ایرانی تولیدشده است و ضروری است این محصولات به‌عنوان یک افتخار در جامعه مطرح شود.

   حجت‌الاسلام «محمدرضا طالبیان» در این نشست که به مناسبت هفته “‌کار و کارگر” برگزار شد با تأکید بر اینکه همه مسئولین باید قدردان تلاش و مجاهدت کارگران باشند افزود: ‌ رشد و پیشرفت کشور و نیز بهبود وضعیت اقتصادی جامعه درگرو افزایش فرهنگ کار، حمایت از تولید داخلی و تلاش مضاعف همگانی است.

    فرماندار اشکذر نیز بابیان اینکه زبان قاصر از قدردانی زحمات و تلاش جامعه کارگری است اظهار داشت: ‌ مقام معظم رهبری با انتخاب سال‌های متوالی با عناوین اقتصادی درصدد سوق دادن متولیان و مسئولین به بهبود وضعیت تولید و اشتغال در جامعه بوده‌اند.

  «محمدعلی شاه‌حسینی» ادامه داد: دولت نیز،‌طی این سال‌ها با برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری کوتاه‌مدت و بلندمدت درصدد حمایت بیشتر از جامعه کارگری به‌عنوان یکی از شاخص‌های تحقق شعار سال بوده است.

  وی سال پیشرو را برای جامعه کارگری بااهمیت‌تر و اساسی‌تر از سال‌های گذشته برشمرد و از نمایندگان تشکل‌های کارگری در شهرستان خواست: با تلاش مضاعف همچون سال‌های گذشته نسبت به تحقق شعار سال با تولید اجناس باکیفیت همت گمارند.

   شاه‌حسینی بابیان اینکه رشد و پیشرفت کنونی جامعه مرهون تلاش کارگران است ادامه داد: ‌ انتظار می‌رود کارفرمایان نیز با نگاه خاص نسبت به بهبود وضعیت معیشتی و مسکن جامعه کارگری اهتمام ورزند.

   فرماندار اشکذر با تأکید بر اینکه مسئولین در این چند شهرستان خود را از جامعه کارگری جدا نمی‌دانند ابراز امیدواری کرد: ‌ با پرداخت تسهیلات مناسب و نیز رفع موانع تولید شاهد رونق بیشتر واحدهای تولیدی شهرستان باشیم.

  در پایان این نشست منتخبین جامعه کارگری شهرستان اشکذر در خصوص برخی از مشکلات و مسائل این قشر با امام‌جمعه فرماندار گفتگو و تبادل نظر کردند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/bIqPb

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *