• yazdtci


 • کد خبر: 56881
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۱
  معاون فرمانداراشکذر:
  جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان اشکذر با حضور معاون فرماندار ، کارشناس ارشد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدراستان و جمعی از مدیران ادارات مرتبط برگزار شد.

  به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، علیرضا ابوالحسنی در این نشست که پیش از ظهر سه شنبه ۲۷ مهر ماه برگزار شد ، با بیان اینکه بحث مبارزه با مواد مخدر یک موضوع مهم است گفت: باید این موضوع مورد توجه همه دستگاه های دولتی و غیر دولتی قرار گیرد.
  وی افزود: در این راستا باید تعامل و هماهنگی بیشتر بین تمام دستگاه ها وجود داشته باشد تا بتوان اقدامات موثری در این زمینه در شهرستان انجام داد.
  معاون فرمانداراشکذر یکی از روش های موثر در این راستا را بحث آموزش دانست و تاکید نمود: آموزش و پرورش در این میان نقش بسیار اثر گذاری می تواند داشته باشد، بنابراین باید با همکاری و تعامل لازم با فرمانداری و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کلاسهای آموزشی در این راستا برای دانش آموزان و والدین آنها برگزار نماید.
  وی یکی از شیوه های تاثیر گذار در امر آموزش این مهم را برگزاری نمایشگاه عکس عنوان کرد و خواستار این شد که چندین نمایشگاه در سطح شهرستان با همکاری و تعامل بخش دولتی و خصوصی برگزار شود.

  شورای مواد مخدر شهرستان اشکذر شورای مواد مخدر شهرستان اشکذر شورای مواد مخدر شهرستان اشکذر شورای مواد مخدر شهرستان اشکذر

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/bJXjx

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *