• کد خبر: 61198
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۵
  با حضور فرماندار؛
  نشست کمیته بانوان صبح امروز به منظور هماهنگی در خصوص برنامه های هفته زن با حضور فرماندار و جمعی از نمایندگان بانوان دستگاه های اجرایی این شهرستان برگزار شد .

  به گزارش اشکذر خبر ، محمد علی شاه حسینی در این نشست اظهار داشت : آموزش یک ابزار مناسب جهت کاهش آسیبهای اجتماعی است که دستگاه های متولی در این امر باید این مهم را مورد توجه قرار داده و اقدام لازم انجام دهند.

  وی ضمن اشاره بر تاثیر گذاری فضای مجازی بر فضای حقیقی و آسیبها و مشکلاتی اجتماعی ناشی از آن آموزش را گامی موثر در این راستا عنوان کرد و از دستگاه های متولی در امر آموزش خواست تا آموزش های لازم در زمینه های مختلف دینی و اجتماعی به جامعه هدف خود ارائه دهند.

  فرماندار اشکذر ضمن بیان اینکه برنامه ها اجرایی در این ایام متناسب با ولادت  حضرت فاطمه ( س ) و گرامی داشت مقام زن و مادرصورت گیرد، تاکید نمود: دستگاه ها در برنامه ریز های خود باید عنصر خلاقیت ، شادابی و آرامش را ملاک قرار داده و برنامه های خود را بر آن اساس تنظیم نمایند.
  وی  با اشاره به برخی توانمندی های بانوان شهرستان در زمینه های مختلف تصریح نمود: می توان زمینه لازم جهت عرضه و فروش محصولات خانگی در پارک بانوان شهرستان با حمایت های لازم از سوی فرمانداری فراهم نمود که نیازبه همکاری و تعامل مردم و سایر دستگاه ها است .

  شاه حسینی با اشاره به استقبال باشکوه مردم این شهرستان از جشنواره بادبادک ها  که در ایام دهه فجر برگزار شد ، برپایی برنامه های شاد را مورد نیاز مردم دانست و خاطر نشان کرد: برگزاری برنامه های شاد با در نظر گرفتن حریم ها و شئونات اسلامی عنصری مهم در راستای  افزایش نشاط و شادابی در بین مردم است .

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/NEKyQ

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *