• Sabat


 • کد خبر: 57949
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۷
  نشست هماهنگی و هم اندیشی هفته کارآفرینی در دفتر معاون فرماندار برگزار شد.

  به گزارش  اشکذر خبر ، علیرضا ابوالحسنی روز شنبه در نشست هماهنگی و هم اندیشی برنامه های هفته کار آفرینی ضمن اشاره به صنعتی بودن این شهرستان اظهار داشت: باید موضوع کار و کارآفرینی در شهرستان  به عنوان یک وظیفه ذاتی مورد توجه  مسوولان قرار گیرد.

  وی افزود: کارآفرینی منجر به تحول و توسعه جامعه می شود که فراگیری آن به تحول و دگرگونی جامعه کمک می کند، بنابراین اگر خواسته باشیم جامعه خود را متحول نماییم باید در زمینه کار آفرینی اقدامی اساسی انجام دهیم .

  معاون فرمانداراشکذر تصریح نمود: کارآفرینی شغل نیست بلکه نوعی سبک زندگی و فرهنگ است که قطعا باید این سبک زندگی و فرهنگ  را به دانش آموزان ، دانشجویان و تمام کسانی که در اطراف ما هستند آموزش دهیم .

  وی  ضمن بیان اینکه باید بحث کارآفرینی فرهنگ سازی شود تاکید نمود: مسوولان دانشگاه باید بحث کار آفرینی را وظیفه ذاتی خود قلمداد کنند و در این زمینه برنامه های خاصی را  برای دانشجویان در نظر بگیرند.

  ابوالحسنی استفاده از ظرفیت سمن ها را در این زمینه مورد تاکید قرار داد و خاطر نشان کرد: باید در سطح شهرستان سمن هایی با این موضوع خاص تشکیل شود.

  وی نقش آموزش و پرورش را نیز در این راستا مهم عنوان نمود و خواستار این شد که آموزش و پرورش در زمینه کار آفرینی در بین دانش آموزان برنامه های خاصی ارائه نماید.

  معاون فرماندار اشکذربرگزاری همایش عمومی با موضوع کار آفرینی در شهرستان را لازم دانست و تاکید نمود: در هفته کار و کارآفرینی که پیش رو است این همایش با همکاری و تعامل دستگاه های اجرای مرتبط صورت گیرد.

  لازم به ذکر است که از ۲۴ الی ۳۰ آبان به نام هفته کارآفرینی نامگذاری شده است.

  photo_2017-01-26_13-55-00

  photo_2017-01-26_13-54-55

  photo_2017-01-26_13-54-51

   

   

   

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/okyYK

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *