• Sabat


 • کد خبر: 60430
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۰
  معاون فرماندار اشکذر:
  معاون فرماندار گفت: نشست های شورای مبارزه با مواد مخدر در شهرستان باید حالت کاربردی به خود گرفته که در این راستا تمام دستگاه های عضو شورا باید با مطالعه و آمادگی کامل در نشست های شورا حضور یابند.

  به گزارش اشکذر خبر، علیرضا ابوالحسنی در هفتمین نشست شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان اشکذر که به منظور بررسی عملکرد شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در طول سال ، استماع گزارش ادارات مرتبط در خصوص اقدام های فرهنگی انجام شده در بحث مبارزه با مواد مخدر و نیز استفاده از مکانهای بلا استفاده برای امر مبارزه با مواد مخدر در شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر وظیفه ذاتی این شورا است که باید مد نظر قرار گیرد.

  وی ضمن اشاره به بازدهی مثبت از برگزاری دوره های آموزشی و نمایشگاه عکس با موضوع اعتیاد و راههای مبارزه با آن در واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان تصریح نمود: دستگاه های اجرایی عضو شورا باید برای جامعه هدف خود برنامه های خاص آموزشی در راستای پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر در نظر بگیرند.

  معاون فرماندار اشکذر با بیان اینکه خوشبختانه بخش خصوصی تعامل و همکاری لازم با این شورا در بحث آموزش و برپایی نمایشگاه داشته است خاطر نشان کرد: زمینه لازم برای اجرایی کردن اهداف شورا در شهرستان فراهم است که باید برنامه ریزی لازم صورت گیرد و در راستای آن اقدام های موثر انجام شود.

  وی ضمن تاکید بر استفاده از پتانسیل سمن هایی که در راستای مبارزه با مواد مخدر فعالیت دارند افزود: انجمن NA نیز تا کنون در اجرای  برخی از مصوبه های شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان از جمله برپایی نمایشگاه عکس در واحدهای صنعتی و تولیدی همکاری لازم را با این شورا داشته است .

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/L6EIB

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *