• Sabat


 • کد خبر: 53325
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۷
  با هدف ارتقاي توان امنيتي سازمان:
  نشست مديران حراست شهرداري هاي استان با حضور فتاحي مدير كل حراست استانداري در شهرداري اشكذر برگزار شد.

  به گزارش اشکذر خبر(اشکذر نیوز)،در ابتدای این جلسه شهردار اشکذر ضمن خیر مقدم به مدیران حراست شهرداری های استان و تشکر از زحمات آقای فتاحی مدیرکل حراست استانداری، به معرفی شهرستان اشکذر پرداخت و گفت: شهرستان اشکذر بیش از ۳۲ هزار نفر جمعیت دارد که ۱۷ هزار نفراز آن در شهر اشکذر ساکن هستند که در دوران جنگ تحمیلی۱۰۰ شهید به انقلاب اسلامی تقدیم نموده و نزدیکی ترین شهرستان به مرکز استان به شمار می رود.

  مهندس مهدی جعفری پور حریم شهر اشکذر را ۹ هزار هکتارو وسعت خدماتی شهر را ۱۲۰۰ هکتار دانست و افزود: سرانه جمعیتی شهر اشکذر در هرهکتار با توجه به گستردگی شهر و وجود باغات ۱۵ نفر می باشد و فضای سبز شهر ۱۰۰ هکتار است که سرانه آن به ازای هر نفر ۶۰ متر مربع می باشد.

  وی به نقاط قوت شهرستان اشکذر اشاره و خاطر نشان کرد: داشتن شهرک صنعتی اختصاصی نیکو اشکذر به وسعت ۶۰۰ هکتار با ۶۰۰ واحد صنعتی که در آن مستقر شده و ۳۰۰ واحد آن فعال و مابقی در حال آماده سازی جهت افتتاح میباشدوحدود ۴ هزار نفر نیروی کار در آن مشغول به فعالیت هستند.

  یکی از منابع تامین آب شرب شهریزد، استقرار کارخانجات کاشی و فولاد از جمله فولاد آلیاژی ایران ، قطب پرورش اسب اصیل عرب کشور با ۸۰ باشگاه پرورش اسب و ۲ هزار راس اسب عرب ،وجود نیروگاههای سیکل ترکیبی و تامین برق مصرفی استان،دومین شهرستان دارای کشت گیاهان گلخانه ای از جمله دیگر نقاط قوتی بود که شهردار اشکذر به آنها اشار کرد.

  مهندس مهدی جعفری پور ادامه داد: آلایندگی ناشی از صنایع فولاد، مهاجرت بی رویه و به تبع آن افزایش برخی از معضلات اجتماعی از مهمترین مشکلات شهرستان می باشد که بایدباکمک مسئولین ذی ربط نسبت به رفع آنها اقدام نماییم.
  شهردار اشکذر به پروژههای عمرانی در حال تکمیل شهرداری اشاره و افزود: تکمیل پارک بزرگ شهر با وسعت ۳۰ هکتار، احداث پارک بانوان اشکذر با وسعت۲۰ هزار مترمربع و تکمیل میدان شهدا فیروزآباد و میدان صاحب الزمان حجت آباد از مواردی است که در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.
  وی در پایان صحبت های خود به جایگاه حراست در هر سازمان اشاره و تاکید کرد: مجموعه سازمان ها و مدیران به ویژه شهرداری ها با توجه به مشغله کاری که دارند نیازمند یک بازوی نظارتی و چشم پنهان هستند تا بتوانند مسائل حاشیه ای را که مانع از پیشبرد مجموعه می شود کنترل و از ورود سازمان به برخی از مسائل چالشی جلوگیری کنند.

  در ادامه این جلسه مدیر کل حراست استانداری با تشکر و قدردانی از میزبانی شهرداری اشکذر در برپایی این جلسه ، بر رویکرد تعاملی حراست ها در مجموعه سازمان های مختلف از جمله شهرداری اشاره و گفت: شالوده حراست امری کلی و جنبه پیشگیرانه دارد و تمام تلاش خود را در این راستا گذاشته که با یک رویکردی کارآمد و تاثیر گذار در سازمان ها و به ویژه شهرداری ها، محیطی سالم و آرام را برای همکاران فراهم کند تا تشکیلات و دستورالعمل های هر مجموعه تحقق یابد.

  اجرای دستورالعمل کلی حراست ها ، جلوگیری از ورود مسائل حاشیه ای و تنش زدایی به سازمان و تفکیک کسانی که در تحقق اهداف مجموعه گام برمی دارند و کسانی که به دنبال تخلف و ناکارآمدی هستند از محور های دیگر صحبت فتاحی بود که از مدیران حراست شهرداری استان خواست تا نگاه ویژه ای به آنها داشته باشند.

  IMG_4424

  IMG_4437

  IMG_4432

  IMG_4438

  IMG_4442

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/AsP2F

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *