• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 60739
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۳
  بعد از ظهر امروز :
  دویست و چهاردهمین نشست شورای آموزش و پرورش این شهرستان با حضور رییس اداره تعاون و رفاه اداره کل آموزش و پرورش استان یزد ، معاون فرماندار و جمعی از اعضای شورا برگزار شد.

  به گزارش اشکذر خبر ، رییس اداره تعاون و رفاه اداره کل آموزش و پرورش استان یزد  در این نشست با اشاره به برخی از پتانسیل های استان که در راس آن روحیه مهمان نوازی مردم این استان قرار دارد گفت: استان یزد از جایگاه ممتازی در بحث پذیرش و اسکان مسافران نوروزی برخوردار است.

  وی اظهار داشت: استان یزد با توجه به برخورداری از پتانسیل های زیاد گردشگری در چند سال گذشته از مسیر گردشگری به هدف گردشگری تبدیل شده که بر این اساس گردشگران زیادی را جذب خود نموده است.

  سید حسین کلانتری  افزود: بحث اسکان مسافران نوروزی یک برنامه مشخص شده برای آموزش و پرورش است که در این راستا باید علرغم تنگناهایی که وجود دارد اقدام های لازم از سوی این دستگاه صورت گیرد. وی  ضمن بیان اینکه در سال گذشته اسکان بیش از ۶۲ هزار خانوار با جمعیتی معادل ۶۴۴ هزار نفر از ۲۷ اسفند الی ۱۲ فروردین توسط آموزش و پرورش شکل گرفته است خاطر نشان کرد: درسال گذشته هزار و ۲۰۰ نفر از پرسنل آموزش و پرورش در ۴۰۰ آموزشگاه در سطح استان مشغول به خدمت رسانی به مسافران نوروزی بودند.

  وی تصریح نمود: شهرستان اشکذر از آن جهت که ورودی استان یزد است از جایگاه ممتازی در راستا پذیرش و اسکان مسافران نوروزی برخوردار است که باید دقت نظر خاص به این شهرستان داشت .

  کلانتری  خاطر نشان کرد: در سال گذشته شهرستان اشکذر در راستای پذیرش مسافر بعد از ناحیه یک استان رتبه دوم و نیز در بحث اسکان رتبه پنج را کسب کرده است .

  وی یاد آور شد: سعی بر آن شده با وجود تمام تنگناهای مالی که آموزش و پرورش با آن روبرو است امکانات و تجهیزات لازم جهت خدمت رسانی به مسافران نوروزی که در مدارس اسکان می یابند فراهم شود.

  رییس اداره تعاون و رفاه اداره کل آموزش و پرورش استان یزد تاکید نمود: جهت خدمت رسانی بهتر و کامل تر به مسافران نوروزی باید از پتانسیل های موجود در هریک از شهرستان ها منجمله امکانات سایر دستگاه های مرتبط استفاده کرد که می طلبد دستگاه ها مرتبط همکاری های لازم را با آموزش و پرورش جهت تکمیل امکانات و تجهیزات لازم در راستای خدمت رسانی بهتر به مسافران نوروزی داشته باشند.

   

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/76Ciu

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  3 پاسخ به “نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان اشکذر برگزار شد”

  1. اشکذری گفت:

   خیلی جالبه شما نقشه برای مسافر نوروزی و کسب درآمدش میکنید ؟برای خود شهرستان چه برنامه ای دارید هر گونه امکاناتی که در شهرستان نیست این چند ماه برای مسافر نوروزی فراهم میکنید که بتونید یه درآمد برای خودتون داشته باشید . چرغی که به خونه رواست برمسجد حرامه .قابل توجه مسئولین بی مسئولیت

   • خاتمی گفت:

    فکر کنم این مسائل ربطی به خبرنگار ندارد . و خبرنگار هم نقشه ای نمی کشد فقط او خبررا انعکاس می دهد چه خوب و چه بد . شما درد دلهای خودتان را به مسولین بگویید

  2. اشکذر، حسینیه یزد گفت:

   با سلام. در این جلسه ای مسئول حراست آموزش و پرورش حضور ندارند؟!!! شرکت نکردند یا دعوت نبودند؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *