• کد خبر: 28090
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۰:۳۰
  فرماندار اشكذر در نشست ستاد تسهيلات نوروزي اظهار داشت: كليه برنامه هاي اجرايي ستاد تسهيلات نوروزي در محل پارك اشكي انجام خواهد شد.

  به گزارش اشکذر نیوز، “محمدعلی شاه حسینی” روز سه شنبه در نشست ستاد تسهیلات این شهرستان اظهار داشت: نزدیکی به مرکز استان باعث شده است تا برنامه های این ستاد متناسب با مرکز تنظیم و اجرایی گردد.

  فرماندار اشکذر با تاکید بر هماهنگی و همکاری اعضای ستاد تسهیلات نوروزی تصریح کرد: موازی کاری و تداخل در برنامه ها باعث کاهش کیفیت خدمت رسانی به مسافران نوروزی خواهد شد.

  وی بر برنامه ریزی مناسب و مطلوب در ایام نوروز برای معرفی کامل و جامع شهرستان تاکید کرد و گفت: در این راستا میراث فرهنگی شهرستان با همکاری شهرداری اشکذر مهمترین نقش را ایفا می کنند.

  شاه حسینی آمادگی کلیه ادارات در این ایام را خواستار شد و تصریح کرد: تامین و تجهیز کمپ مرکزی، پخت نان، عدم قطعی آب، برق، گاز و تلفن، تنظیم بازار، آمادگی پزشک و مراکز درمانی، اورژانس، اسکان مسافران و … از اولویت های این ستاد در راستای خدمت به مسافران می باشد.

  رئیس ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان روز سوم فروردین را به عنوان روز منتخب شهرستان اشکذر اعلام کرد و گفت: کلیه برنامه های اجرایی ستاد تسهیلات نوروزی در محل پارک اشکی انجام خواهد شد.

  فرماندار شهرستان در پایان تامین و تجهیز پارک اشکی، ساماندهی مطلوب مراکز اسکان مسافران ، اجرای برنامه های مختلف فرهنگی، تفریحی و تامین امنیت، ترافیک و مسائل بهداشتی این پارک توسط دستگاه های مرتبط را خواستار شد.

  منبع:روابط عمومی فرمانداری اشکذر

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/RRwKC

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *