• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 27759
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۷:۳۵
  مديرکل کميته امداد امام خميني(ره) استان يزد در مراسم افتتاحيه نخستين مرکز نيکوکاري محله شهرستان اشکذر که همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامي راه اندازي شد، گفت: بالاترين کارکرد مراکز نيکوکاري ايجاد همبستگي هاي اجتماعي است.

  به گزارش اشکذر نیوز؛ “محمد اکبری” با بیان این مطلب افزود: در راستای استفاده از ظرفیت های خیرین و نیکوکاران در محلات، مراکز نیکوکاری با هدف ساماندهی شبکه های حمایتی و مردمی و رفع مشکلات مددجویان و نیازمندان با استفاده از امکانات و منابع محلی، مراکز نیکوکاری راه اندازی شد.
  مراسم افتتاحیه مرکز نیکوکاری شهرستان اشکذر4
  وی با بیان اینکه این طرح با محوریت مساجد اجرایی می شود، اظهار داشت: هدف نهایی کمیته امداد این است که همه مساجد به مرکز نیکوکاری تبدیل شوند.
  اکبری اضافه کرد: استفاده از امکانات و منابع محلی، ترویج و تبلیغ سنت های حسنه اسلامی و جذب کمک های مردمی، تسهیل در ارائه خدمات به خانواده های تحت حمایت و نیازمندان و همچنین ارتباط با خیرین و نیکوکاران به منظور جذب مساعدت هایشان و توزیع در همان محل از دیگر اهداف راه اندازی مراکز نیکوکاری محله است.
  همزمان با ایام ا… دهه فجر انقلاب اسلامی نخستین مرکز نیکوکاری شهرستان اشکذر در مسجد النبی(ص) این شهرستان راه اندازی شد.

  مراسم افتتاحیه مرکز نیکوکاری شهرستان اشکذر3 مراسم افتتاحیه مرکز نیکوکاری شهرستان اشکذر2 مراسم افتتاحیه مرکز نیکوکاری شهرستان اشکذر1 مراسم افتتاحیه مرکز نیکوکاری شهرستان اشکذر

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/BJHYu

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *