• کد خبر: 93136
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 16 مرداد 1399 - 21:30
  مدیر عامل موسسه مردم نهاد حیات پاک شهرستان اشکذر از اعلام نتایج مسابقه نقاشی برگزار شده از سوی فرمانداری شهرستان اشکذر و این موسسه خبر داد.

  به گزارش اشکذر خبر؛ محمد حسن طالبیان مدیر عامل موسسه مردم نهاد حیات پاک شهرستان اشکذر از اعلام نتایج مسابقه نقاشی برگزار شده از سوی فرمانداری شهرستان اشکذر و این موسسه خبر داد.

  وی با اشاره به اینکه مسابقه نقاشی با موضوع کودک دانا و والد آگاه برای رده سنی ۳ تا ۱۲ سال و اعتیاد دشمن سلامتی برای رده سنی ۱۳ تا ۲۰ سال در هفته ملی مبارزه با مواد مخدر و با هدف آشنایی خانواده‌ها، کودکان و نوجوان با بلای خانمان‌سوز اعتیاد برگزار شده است؛ اظهار داشت: طبق نظر داوران در موضوع کودک دانا و والد آگاه آقایان محمد علی درند، محمد حسین درند و مرتضی افضل حائز رتبه اول تا سوم و خانم‌ها زینب درند و فاطمه شریفی حائز رتبه قابل تقدیر شدند.

  طالبیان افزود: بر همین اساس در موضوع اعتیاد دشمن سلامتی مریم دهقانی اشکذری، عالیه دهقانی و زهرا استیری موفق شدند تا رتبه اول تا سوم این دوره از مسابقات نقاشی را کسب کنند و در بخش قابل تقدیر علیرضا خانزاده و زهرا سادات باقری حائز این رتبه شدند.

  وی از انتخاب محیا مشیری‌نیا به عنوان شرکت کننده شایسته تقدیر نام برد و با معرفی امیرحسین دهقانی و فاطمه دهقانی به عنوان برندگان قرعه کشی هر دو بخش این مسابقه افزود: انشاء الله به زودی و با هماهنگی فرمانداری شهرستان اشکذر طی مراسمی جوایز منتخبین اهداء خواهد شد.

  مدیر عامل موسسه حامیان حیات پاک شهرستان اشکذر ضمن قدردانی از فرمانداری شهرستان اشکذر در رابطه با برگزاری این مسابقه از هادی هادی‌نسب فرماندار این شهرستان و حمایت‌های ویژه ایشان در برگزاری این مسابقه و اهتمام وی به سایر موضوعات اجتماعی از جمله مسائل محیط زیستی قدردانی نمود.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/b0Fl3

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *