• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 62626
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰
  دبیر اجرایی هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: روند بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراها در هیات‌های نظارت آغاز و درنهایت تا پایان فروردین‌ماه سال جاری نتایج بررسی‌ها مشخص و به هیات‌های اجرایی ابلاغ می‌شود.

  به گزارش اشکذر خبر ، علی افخمی در جلسه گزارش عملکرد و تشریح برگه‌های هیات‌های نظارت استان یزد که در سالن موحدین استانداری برگزار شد، بی‌طرفی کامل، عمل فراجناحی و رعایت قانون را وظیفۀ همۀ ناظران دانست.
  دبیر اجرایی هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: نظارت بر صندوق‌ها به این طریق است که برای هر صندوق یک ناظر مقیم، برای هر ۱۵ صندوق یک سر ناظر و برای صندوق‌های با تراکم بالا دو ناظر مقیم کار نظارت را انجام می‌دهند.
  افخمی افزود: به ازای هر ۱۵ صندوق یک بازرس ویژۀ هیئت عالی نظارت بر عملکرد هیات‌های اجرایی و نظارتی نظارت می‌کنند.
  وی ضمن تشکر از همۀ داوطلبانی که خود را باهدف خدمت‌رسانی به مردم و توسعه شهر و روستا در این آزمون عمومی و مردمی مشارکت کرده‌اند از آن‌ها خواست قانون را رعایت کرده و از تبلیغات زودهنگام پرهیز کنند.
  افخمی گفت: در بررسی صلاحیت‌ها مر قانون و رعایت بند به بند آئین‌نامه اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ملاک است و این مهم در همه حال مدنظر اعضای هیات‌های نظارت بر انتخابات خواهد بود.
  در این جلسه هیات‌های نظارت شهرستان‌ها و بخش‌ها گزارش عملکرد خود را بیان کردند.
  انتخابات شوراهای شهر و روستاها ۲۹ اردیبهشت ماه برگزار می شود.
  منبع : ایرنا

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/oAfUw

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *