• کد خبر: 75697
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: شنبه 17 شهریور 1397 - 00:34
  خطیب نماز جمعه اشکذر:
  خطیب نماز جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به نزدیکی ماه محرم الحرام، گفت: مهمترین درس واقعه عاشورا ظلم ستیزی و مبارزه با ستمکاران است.

  به گزارش اشکذر خبر، خطیب نماز جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به نزدیکی ماه محرم الحرام، گفت: مهمترین درس واقعه عاشورا ظلم ستیزی و مبارزه با ستمکاران است.
  “حجت الاسلام والمسلمین محمد رضا طالبیان” با تاکید به نامگذاری هفته اول ماه محرم به نام امر به معروف و نهی از منکر، افزود: در بیشتر روایت و احادیث حضرت حسین(ع) را به عنوان عامر به معروف و ناهی از منکر معرفی کرده اند و هر کسی که میگوید مولا و مقتدای او حضرت سیدالشهدا(ع) باید به سیره آن امام همام(ع) عمل کنند.
  وی امر به معروف و نهی از منکر را یک وظیفه مهم شیعیان دانست و تصریح کرد: در جامعه اسلامی نباید امر به معروف و نهی از منکر ترک شود.
  امام جمعه اشکذر به دیدار اخیر مقام معظم رهبری با اعضای مجلس خبرگان اشاره کرد و افزود: رهبر انقلاب اسلامی در این دیدار بر انسجام دولت و مردم تاکید داشتند و فرمودند” دولتمردان باید بدانند هیچ پیروزی بدون همراهی مردم امکان پذیر نیست”.
  وی گفت: رهبری در ادامه این دیدار جنگ اقتصادی را سخت تر از جنگ جنگ نظامی و جنگ روانی را سخت تر از جنگ اقصادی دانستند.
  طالبیان تصریح کرد: بعضی از افراد میگویند چرا رهبری وارد قضایا اخیر کشور نمی شود که در پاسخ باید گفت رهبر معظم انقلاب اسلامی بر این نظر هستند که نباید در کشور کار موازی کاری صورت گیرد و هر کس باید کار خود را به نحو احسن انجام دهند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/dodlu

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *