• کد خبر: 19933
   منتشر کننده: سردبیر
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۳

  علی‌محمد پارساییان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یزد اظهار داشت: همایش اوج هنر به صورت فصلی برگزار می‌شود و همایش فصل بهار قرار است با موضوع شعر برگزار شود.

  وی ادامه داد: بر این اساس شورای شعر بسیج هنرمندان استان یزد فعالیت خود را آغاز و فراخوان شرکت شاعران استان در این همایش را منتشر کرده است.

  پارساییان خاطرنشان کرد: بر اساس این اعلام، شاعران استان یزد برای شرکت در پنجمین همایش فصلی اوج هنر، تا پایان فروردین‌ماه برای ارسال آثار خود مهلت دارند.

  وی یادآور شد: این همایش با توجه به مناسبت‌های ملی‌ و مذهبی، با موضوع بهار، میلاد حضرت علی اصغر (ع)، آزادسازی خرمشهر و … برگزار می‌شود و شاعران استان باید آثار خود را با موضوع‌های یاد شده ارسال کنند.

  پارساییان با بیان اینکه بسیج هنرمندان برنامه‌های هنری خود را با موضوع‌های ارزشی برگزار می‌کند، افزود: برخی سوژه‌ها کمتر مورد توجه قرار گرفته و تلاش می‌شود با تعیین سوژه‌ و موضوع، وضعیت کمی و کیفی آثار هنری به ویژه شعر را در این زمینه‌ها ارتقا دهیم.

  پارساییان با بیان اینکه این همایش بخش کودکان را به طور جداگانه پذیرش و داوری می‌کند، عنوان کرد: علاقمندان می‌توانند آثار خود را تا پایان فروردین‌ماه در موضوع‌های یاد شده به شماره ۶۲۸۴۸۵۵ فکس یا به آدرس wjhonar@gmil.com یا شماره فاکس ۶۲۸۴۸۵۵ ایمیل کنند.

  وی تاکید کرد: زمان برگزاری این همایش پس از دریافت آثار اطلاع‌رسانی خواهد شد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/UCl9L

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *