• کد خبر: 76836
   منتشر کننده: علی مشیری (سردبیر)
    تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 11 اکتبر 2018 - 21:20
  در مصاحبه با خبرنگار اشکذر خبر/
  شهردار اشکذر به درخواست های مکرر اهالی بلوار مهدیه اشکذر و محله حکیم آباد مبنی بر ایجاد پارک اشاره کرد و خبرداد: احداث یک پارک درون محله ای در بلوار مهدیه در حال پیگیری است.

  به گزارش خبرنگار پایگاه خبری اشکذر خبر؛ مهدی جعفری پور با تاکید بر اینکه بزرگترین مشکل بلوار مهدیه جهت توسعه ساخت و ساز شهری قرار گرفتن این منطقه در بافت مزروعی و باغات است افزود: یکی از مشکلات بلوار مهدیه نبود عمق و بافت شهری در این منطقه است.

  شهردار اشکذر با اشاره به مشکلات خدمات رسانی به این دست از مناطق شهری تاکید کرد: شهرداری اشکذر جهت رفع این مشکل پیگیری های لازم را انجام داده و صاحبان زمین های مزروعی و بایر میتوانند با مراجعه به شهرداری اشکذر و ارائه درخواست کتبی خود به کمیسیون ماده ۵ کاربری اراضی خود را از بایر و مزروعی به مسکونی تغییر دهند تا با عمق بخشی شهری شاهد رشد و ترقی هرچه بیشتر این منطقه باشیم.
  وی همچنین با تاکید بر اهمیت فضای تفریحی افزود: در حال پیگیریِ تامین یک قطعه زمین مناسب در بلوار مهدیه جهت احداث پارک درون محله ای هستیم. وی همچنین اعلام کرد چنانچه زمین مناسب جهت ایجاد پارک فراهم شود؛ شهرداری اشکذر آمادگی این را دارد تا در این بلوار پارک احداث کند.
  مهدی جعفری پور همچنین به اصلاح و ترمیم آسفالت و جدول های بلوار مهدیه (دوطرف) حدفاصل مسجد خاتم الانبیاء تا خیابان زارچ اشاره و تاکید کرد: کار مرمت و اصلاح این قطعه از بلوار مهدیه که حدود ۸۰۰ متر میباشد از اولویت های شهرداری در این منطقه است که این مهم به زودی شروع خواهد شد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/gcoai

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *