• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 27770
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۸:۱۹
  فرماندار اشکذر:
  فرماندار اشکذر، مهمترین رسالت و وظیفه خود و مسئولین شهرستان اشکذر را، ایجاد وفاق، وحدت و تعامل بین همه آحاد مردم در تبعیت از سیاست های کلی نظام دانست و افزود: ایجاد وحدت و همدلی بین مردم مایه دستیابی به توسعه متوازن بین بخش های مختلف این شهرستان است.

  به گزارش اشکذر نیوز، فرماندار شهرستان اشکذر در دیدار با نیروهای نظامی و بسیجی شهرستان ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و آروزی سربلندی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبری عظیم الشان آن، انجام وظیفه و ادای تکلیف را از اساسی ترین وظایف مدیران در نظام اسلامی دانست.

  غفوری پور، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر در ابتدای جلسه و به نمایندگی از نیروهای نظامی و بسیجی شهرستان، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، انتصاب “شاه حسینی” را به سمت فرمانداری شهرستان اشکذر تبریک گفت.

  سپس محمد علی شاه حسینی فرماندار اشکذر، مهمترین رسالت و وظیفه خود و مسئولین در شهرستان اشکذر را، ایجاد وفاق، همدلی، وحدت، صفا و صمیمیت و تعامل بین همه آحاد مردم در تبعیت از سیاست های کلی نظام دانست و افزود: ایجاد وحدت و همدلی بین مردم در جهت پیشرفت اهداف نظام مقدس اسلامی است و این خود مایه دستیابی به توسعه متوازن و همنوایی بین بخش های مختلف این شهرستان است.

  شاه حسینی رقابت منفی که از سالیان گذشته بین برخی از مناطق شهرستان وجود داشته است را موجب ایجاد چالش و توقف پیشرفت شهرستان دانست و تاکید کرد: همه باید با کمک به یکدیگر و با استفاده از خرد جمعی و توجه به نخبگان شهرستان در سدد رفع این موانع تلاش کنیم.

  وی توسعه متوازن شهرستان را در گرو توجه به هر منطقه با توجه به ظرفیت های آن و کنار گذاشتن منیت ها دانست و تصریح کرد: اگر نگاه جمعی به شهرستان وجود داشته باشد و به هر منطقه ای با توجه به نیرو و ظرفیت های ان توجه کنیم، دیگر شاهد بروز مشکلات نخواهیم بود.

  فرماندار اشکذر به وجود صنایع در شهرستان و اینکه این شهرستان نزدیک ترین شهرستان به استان یزد است اشاره کرد و گفت: شهرستان اشکذر با وجود این توصیفات از محرومیت ها رنج می برد و این حق مردم این شهرستان نیست.

  شاه حسینی در پایان نهادینه شدن تفکر جمعی را موجب پیشرفت شهرستان دانست و افزود: هیچ توسعه ای چه از نظر اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جز با همکاری مردم و نخبگان به وجود نخواهد آمد.

  *نسیم صادق*

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/hQuaw

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *