• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 66853
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۸
  اخطار فرماندار اشکذر به مسئولان واحدهای صنعتی آلاینده آب شهرستان/
  فرماندار اشکذر با بیان اینکه منابع آب منطقه چرخاب اشکذر ، یکی از مهمترین منابع آب کشور است گفت: برخورد با واحدهای آلاینده ای که این منابع را تهدید می کند در اولویت کار شورای سلامت این شهرستان است.

  به گزارش اشکذر خبر ، محمد علی شاه حسینی صبح امروز در نشست شورای سلامت شهرستان اشکذر که به منظور بررسی علل آلودگی های ایجاده شد از سوی واحدهای آلاینده  در منطقه چرخاب این شهرستان که منابع آب این منطقه را تهدید می کند برگزار شد،اظهار کرد: باتوجه به گزارش آب منطقه ای استان مبنی بر اینکه دو واحد آلاینده مستقر در منطقه چرخاب شهرستان منابع آبی آنجا را تهدید نموده است بایستی گشت مشترکی از این واحدها صورت گیرد و اخطاری جدی به مسوول  واحدهای مذکور برای رفع آلایندگی ارائه گردد.

  وی افزود: از بین ده واحد آلاینده این  شهرستان که در اولویت  کاری شورای سلامت شهرستان  قرار دارد ، برای پیگیری های لازم در رفع مشکلات آلایندگی این واحدها با هماهنگی محیط زیست و دادستان شهرستان دستور تعطیلی ۴ واحد آن صادر و بقیه واحدها در حال پیگیری است.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/AOOoP

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  یک پاسخ به “منابع آب منطقه چرخاب اشکذر، یکی از مهمترین منابع آب کشور است”

  1. صادق پیشداد گفت:

   سلام علیکم.
   ای کاش اخطار مسئولین محترم شهرستان و استان بابت تهدید منابع آبی اشکذر در چرخاب، صِرفا به واحدهای صنعتی آلاینده موجود و مستقر نبود بلکه به مسئولان فولاد یزدیک هم بود که ( که به زعم خود ) قصد دارند با احداث آن، مردم را به کام مرگ فرو برند.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *