• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 63119
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۲
  معاون فرماندار اشکذر:
  معاون فرماندار اشکذر گفت: استفاده از اموال اتحادیه ها و اصناف در راستای هر گونه تبلیغ کاندیدا ها ممنوع است و باید توجه داشته باشیم تا اینکه از جایگاه و موقعیت اصناف و اتحادیه ها در این راستا سو استفاده نشود.

  علیرضا ابوالحسنی روز دوشنبه در نشست کمیسیون نظارت شهرستان اشکذر ضمن اشاره به نزدیک بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا اظهار داشت: وظیفه اصلی اتحادیها در این راستا در درجه اول شرکت خود مجموعه اصناف در انتخابات و در درجه دوم جلب مشارکت مردم برای شرکت در انتخابات پیش رو است.
  وی با بیان اینکه انتخابات هر چه باشکوه تر باشد پایه های نظام استوار تر و مفاوم تر خواهد بود افزود: هدف باید تلاش برای هر چه باشکو تر برگزار شدن انتخابات باشد که در این راستا برای جلب مشارکت حداکثری مردم باید تمام تلاش خود را به کار گرفت.
  معاون فرماندار اشکذر ضمن اشاره به پتانسیل های شهرستان در زمینه های مختلف خواستار برگزاری جشنواره های از جمله جشنواره اسب ، گل و گیاه در سطح شهرستان از سوی اتحادیه ها و اصناف شد.
  وی افزود: هدف اصلی اتحادیه ها و اصناف در کنار حفظ منافع خود ، رضایتمندی مردم است که باید تمام تلاش خود را به کار گیرند تا ضمن حفظ منافع خود رضایت حداکثری مردم را جلب نمایند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/aBqS2

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *