• Sabat


 • کد خبر: 55232
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۵
  فرماندار شهرستان اشکذر گفت: زیرساخت ها و مقدمات لازم برای اجرای هرچه بهتر سرشماری نفوس و مسکن در این شهرستان فراهم شده است .

  فرماندار اشکذربه گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، محمدعلی شاه حسینی افزود: سرشماری عمومی نفوس ومسکن سال ۹۵ به دو روش اینترنتی و حضوری اجرا می شود که در روش اینترنتی خانواده ها می توانند از سوم تا ۲۴ مهرماه با مراجعه به آدرس www.sarshomari95.ir اطلاعات خود را ثبت و پس از تکمیل فرم سرشماری اینترنتی، کد رهگیری دریافت کنند.
  فرماندار اشکذر خاطرنشان کرد: همچنین ماموران سرشماری از ۲۵ مهر تا ۲۵ آبان به محل سکونت خانوارها مراجعه می کنند و خانوارهایی که به صورت اینترنتی، فرم سرشماری را تکمیل کرده اند کد رهگیری را در اختیار مامور سرشماری قرار می دهند و اگر به صورت اینترنتی سرشماری نشده باشند، با پرسش حضوری ماموران، فرم سرشماری برای آنان پر می شود.
  وی تصریح کرد: تاکنون دو جلسه توجیهی و آموزشی برای دهیاران بخش مرکزی و خضرآباد و نیز مدیران مدارس شهرستان اشکذر در خصوص سرشماری برگزار شده است .
  رئیس ستاد سرشماری شهرستان اشکذر انتشار مطالب و محتواهای مرتبط با سرشماری به منظور آگاهی بخشی بیشتربه مردم شهرستان در خصوص ثبت اطلاعات از طریق سامانه اینترنتی را از اقدامات صورت گرفته در این شهرستان عنوان کرد.
  شاه حسینی توزیع بسته های تبلیغاتی سرشماری در مدارس، روستاها و ادارات را از دیگر اقداماتی در دست اجرا برای بسترسازی انجام سرشماری در شهرستان اشکذر عنوان کرد.

  منبع: ایرنا

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/HBVpz

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *