• کد خبر: 82388
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 12 تیر 1398 - 11:46
  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اشکذر خبر داد:
  محمد شیبانی در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی این شهرستان گفت: سه واحد آلاینده در شهرک صنعتی نیکو اشکذر که منشا بوی مشمئز کننده در منطقه بودند و به اخطارهای قانونی مبنی بر رفع کانون های آلودگی خود اقدام نکردند جهت پلمپ به مراجع ذیصلاح معرفی شدند.

  به گزارش اشکذرخبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اشکذر در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی این شهرستان به لزوم اجرا نمودن مصوبات جلسات این شورا در جهت رفع دغدغه های مردم در حوزه سلامتی تاکید کرد.

  محمد شیبانی گفت: پیرو جلسه قبلی این شورا مبنی بر اقدامات واحدهای تولیدی واقع در شهرک صنعتی نیکو اشکذر جهت رفع کانون های آلودگی خود که منشا بوی مشمئز کننده هستند، مقرر گردید که سه واحد تولیدی که به اخطارهای قانونی برای رفع آلودگی خود اقدام نکردند جهت پلمپ به مراجع ذیصلاح معرفی شوند.

  وی به بیماری های مشترک بین انسان و حیوان که می تواند سلامتی مردم شهرستان را به خطر بیندازد اشاره و بر تشدید نظارت شبکه دامپزشکی شهرستان بر واحدهای کشتارگاهی تاکید نمود.

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اشکذر خاطر نشان کرد: خوشبختانه با تلاش پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان تاکنون 17204 نفر در طرح ملی کنترل فشار خون شرکت کردند که رتبه اول استان را دارا هستیم و می طلبد که در فرصت باقیمانده نسبت به حضور افراد جامعه هدف این طرح در شهرستان اقدام لازم صورت گیرد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/BugGI

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *