• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 64414
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۷
  فرماندار اشکذر:
  فرماندار اشکذر گفت: مهمترین کاری که می توان در ایام گرامیداشت ارتحال حضرت امام خمینی ( ره ) انجام داد معرفی اندیشه های حضرت امام خمینی ( ره ) به نسل چهارم انقلاب است که می تواند برای آنها درس و الگویی مناسب باشد.

  به گزارش اشکذر خبر ، محمد علی شاه حسینی در نشست ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی ( ره ) و قیام پانزده خرداد در این شهرستان ضمن بیان اینکه بنیانگذار انقلاب اسلامی بر گردن نظام، انقلاب و تک تک مردم ایران حق دارد اظهار کرد: در این ایام باید به سمت برنامه هایی پیش رفت تا اینکه شان و مقام حضرت امام خمینی ( ره ) و نیز آرمان های ایشان به مردم ایران نشان داده شود.
  وی بابیان اینکه تبیین اندیشه‌های امام به‌ویژه برای نسل سوم و چهارم انقلاب باید از برنامه‌های ویژه دستگاه‌های فرهنگی باشد گفت: با معرفی نگاه، سیره و الگوی امام خمینی (ره) می‌توان بسترهای اندیشه اسلامی، ایرانی را در جامعه گسترش داد.
  فرماندار اشکذر بر ضرورت برگزاری مطلوب سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی و نیز قیام ۱۵ خرداد در نقاط مختلف شهرستان تأکید کرد و افزود: در همین راستا برنامه‌های فرهنگی و مذهبی مختلفی در بخش‌های رستاق ، خضرآباد و نیز مرکز شهرستان برگزار خواهد شد.
  برگزاری مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) در حسینیه شهدای اشکذر، امام‌زاده کافی آباد خضرآباد و مسجد ملااحمد رضوانشهر ازجمله مهم‌ترین برنامه‌ها این شهرستان در این ایام است.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/nuqod

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *