• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 30117
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۸
  برخی منابع خبری از معرفی شهر اردکان به عنوان گرمترین شهر جهان در روز گذشته خبر می‎دهند/اداره کل هواشناسی استان نیز در اطلاعیه‎ای جوی افزایش تا پنج درجه‎ای هوای استان را پیش ببینی کرد.

  به گزارش اشکذر نیوز به نقل از ایسنا، برخی رسانه‎های کشورمان به نقل از پایگاه‎های اطلاعرسانی رسمی جهان از معرفی اردکان در روز گذشته به عنوان گرمترین شهر جهان با دمای ۴۸ درجه سانتیگراد خبر دادند.

  دیروز اهالی شهرستان اردکان در حالی گرم‏ترین روز خود در سال جاری را تجربه ‎کردند که شدت گرما باعث کم شدن تردد مردم در خیابان‏ها تا ساعات پایانی روز شده بود.

  البته هواشناسی استان یزد اعلام کرده است که براساس اطلاعات دریافتی خود، بیشینه دمای دیروز اردکان ۴۴ درجه سانتیگراد بوده و گرمترین شهر استان با بیشینه دما ۴۶ درجه، شهر بافق بوده است.

  بیشینه دمای دیروز شهر یزد نیز ۴۳ درجه بوده ولی در عین حال بیداخوید از توابع شهرستان تفت با ۱۴ درجه سانتی‏گراد کمینه دمای استان را به خود اختصاص داده است.

  هواشناسی استان پیش بینی کرده است که با توجه به تقویت الگوی جوی تابستانه،در هفته آینده هوای استان به طور میانگین ۳ تا ۵ درجه سانتی‏گراد نسبت به هفته جاری گرم‏تر خواهد شد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/t92wM

 • Telegram
 • برچسب‌ها
  ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *