• کد خبر: 30119
   منتشر کننده: سردبیر
    تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۲۰:۰۰
  در راستای طرح تشدید بازرسی ویژه ماه مبارک رمضان؛
  در راستای طرح تشدید بازرسی ویژه ماه مبارک رمضان، میزان 160 کیلوگرم فراورده های خام دامی غیر قابل مصرف در اشکذر معدوم شد.

  نظارت وبازرسی

  به گزارش اشکذر نیوز، در راستای طرح تشدید بازرسی ویژه ماه مبارک رمضان و طی بازرسی های صورت گرفته توسط کارشناسان دامپزشکی شهرستان اشکذر میزان ۱۶۰ کیلوگرم فراورده های خام دامی غیر قابل مصرف کشف، ضبط و معدوم شد.

  رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان اشکذر با تایید این خبر اظهار داشت: بازرسی از مراکز عرضه فراورده های خام دامی و نظارت بر عملکرد آن ها یکی از وظایف خطیر دامپزشکی می باشد که در تمامی طول سال به اجرا در می آید و در ایام و مناسبت های ویژه از جمله در ماه مبارک رمضان تشدید می گردد.

  وی در ادامه افزود: در طی بازرسی های اخیر از مراکز عرضه در سطح شهرستان اشکذر مقدار ۱۶۰ کیلو گرم فراورده خام دام و طیور و آبزیان شامل گوشت گوسفند و مرغ و آلایش خوراکی آن و نیز ماهی قزل آلا که دچار فساد شده بودند از سطح مغازه های عرضه جمع آوری و معدوم گردید.

  دکتر محمد صادقی در پایان یاد آور شد: به شهروندان عزیز توصیه می کنیم در تمامی اوقات به خصوص در فصل تابستان که به دلیل گرمای هوا امکان فساد پذیری فراورده های خام دامی بیشتر می شود در هنگام خرید به وضعیت بهداشتی محل عرضه و نیز شرایط ظاهری فراورده دقت نمایند تا از مصرف مواد غذایی مسموم و عواقب آن در امان بمانند.

  منبع: روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان یزد

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/CLjtF

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *