• کد خبر: 71605
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: شنبه 19 اسفند 1396 - 17:41
  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با اشاره به رفع مشکل برق خط انتقال آب یزد گفت: آب انتقالی وصل شد و به شبکه داخلی استان وارد می‌شود.

  محمدعلی طالبی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در یزد در ارتباط با وضعیت خط انتقال آب استان یزد اظهار داشت: مشکل قطع آب انتقالی به یزد مربوط به شبکه برق این خط بود که سبب قطع جریان انتقال آب به استان یزد شد.

  وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه با پیگیری دستگاه‌های ذیربط، مشکل ایجاد شده برای شبکه برق برطرف شد و بر در حال حاضر به صورت کامل وصل است.

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد تصریح کرد: با وصل شدن جریان برق، آب انتقالی هم دوباره به سمت یزد جریان پیدا کرد و مشکل قطعی آب نیز برطرف شد.

  طالبی تصریح کرد: با توجه به اینکه خط انتقال آب به دلیل مشکل برق، 24 ساعت قطع بود، رسیدن آب به شبکه داخلی استان یزد چند ساعت زمان نیاز دارد ولی الان این خط وصل است.

  وی ادامه داد: در زمانی که آب انتقالی به استان قطع بود برای اینکه مشکلی به مردم وارد نشود، آب‌های چاه جایگزین آب انتقالی به استان شده بود که با رسیدن آب مناسب، بلافاصله جریان آب انتقالی در شبکه‌های داخلی توزیع آب استان جریان پیدا می‌کند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/BTkse

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *