• کد خبر: 57069
   منتشر کننده: اشکذری
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۲
  + عکس
  نوزدهمین دوره انتخابات شورای دانش‌آموزی با حضور 4 هزار دانش‌آموز شهرستان در مدارس اشکذر برگزار شد.
  به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز) به نقل از نسیم صادق، مدیر آموزش و پرورش شهرستان اشکذر ظهر امروز در این مراسم نمادینی که با حضور جمعی از مسئولان اشکذر درآموزشگاه رضوانی برگزار شد، از مشارکت ۴ هزار دانش‌آموز از ۴۰ آموزشگاه دوره ابتدایی و متوسطه در این انتخابات خبر داد.

  «کمالیان» مدیرآموزش و پرورش شهرستان اشکذر اظهارداشت: وی بیان کرد: این انتخابات از سال ۷۹ در مدارس کشور آغاز و امسال نوزدهمین دوره انتخابات شوراهای دانش‌آموزی به منظور تمرین مشارکت دانش‌آموزان در برنامه‌های مدرسه و تصمیم‌گیری‌های آتی در آموزشگاه برگزار و طی آن نمایندگان دانش‌آموزان شهرستان انتخاب می‌شوند.

  وی یادآور شد: شوراهای دانش‌آموزی نقش مهی در تصمیم‌گیری در مدارس دارند و باید با تشکیل شوراهای دانش‌آموزی، دانش‌آموزان عملا در تصمیم گیری­های آموزشگاه حضور پیدا کنند.

  کمالیان همچنین همکاری و همیاری مدیران مدارس با شوراهای دانش آموزی را امری مهم دانست و بر هماهنگی اجرای برنامه ­های آموزشگاه با شورای دانش ­آموزان تاکید کرد.
  وی منتخبین و نمایندگان دانش آموزان را عصاره فکری و توانایی دانش آموزان در هر آموزش گاهی نام برد و تصریح کرد: شوراهای دانش­ آموزی پل ارتباطی بین مدیر و دانش ­آموزان مدرسه هستند.

  عکس: انتخابات شورای دانش‌آموزی در رستاق

  انتخابات شورای دانش‌آموزی در رستاق

  photo_2016-10-25_09-00-02

  photo_2016-10-25_08-59-55

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/amNEp

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *