• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 61541
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۶
  آیا مرکز بهداشت شهرستان اشکذر آماده استقبال از مهمانان نوروزی است؟
  در حالی مردم و مسئولان شهرستان اشکذر آماده استقبال از مسافران نوروزی می شوند و به گفته مسئولان سال گذشته بیش از 14 هزار نفر در محل های اقامتی شهرستان اشکذر استقرار یافته اند، جای سوال دارد که اگر مردم شهرستان و یا مسافری نیاز به خدمات درمانی داشت به کجا باید مراجعه کند.

  به گزارش خبرنگار اشکذر خبر، در بخشنامه ای عجیب از مرکز بهداشت اشکذر، ارائه دارو در داروخانه های درمانگاه های  شبانه روزی اشکذر و صدر آباد، بدون نسخه پزشک مستقر در درمانگاه ممکن نیست.
  به عبارت دیگر نسخه پزشک های خارج از درمانگاه قابل قبول نیست و برای رونویسی نسخه جدید توسط پزشک درمانگاه مذکور، مجددا هزینه ویزیت دریافت می شود.

  متن بخشنامه: «با توجه به کسور نسخ دارویی بیمه سلامت صادره توسط پزشک خارج از سیستم ، شایسته است نسبت به عدم پذیریش نسخ دارویی بیرون از مرکز اقدام لازم به عمل آورید.»

  متن بخشنامه: «با توجه به کسور نسخ دارویی بیمه سلامت صادره توسط پزشک خارج از سیستم ، شایسته است نسبت به عدم پذیریش نسخ دارویی بیرون از مرکز اقدام لازم به عمل آورید.»

   

  این در حالی که شهرستان اشکذر همچنان از وجود داروخانه شبانه روزی محروم است و نبود برخی از داروها در داروخانه های موجود در درمانگاه های دولتی نیز باعث گله مندی مردم شهرستان شده است.

  رئیس مرکز بهداشت و درمان شهرستان اشکذر در مصاحبه ای گفته است: نزدیک به ۴۳۶ قلم دارو مجاز است تا در داروخانه های دولتی به فروش برسد و ما اجازه نداریم تا دارو یا کالای پزشکی خارج از این محدوده را به مردم ارائه دهیم.

  در حالی مردم و مسئولان شهرستان اشکذر آماده استقبال از مسافران نوروزی می شوند و به گفته مسئولان سال گذشته بیش از ۱۴ هزار نفر در محل های اقامتی شهرستان اشکذر استقرار یافته اند، جای سوال دارد که اگر مردم شهرستان و یا مسافری نیاز به خدمات درمانی داشت به کجا باید مراجعه کند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/atnuC

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  یک پاسخ به “مسافران نوروزی لطفا در شهرستان اشکذر بیمار نشوند!”

  1. اشکذر ،حسینیه یزد گفت:

   آقایان مسئول لطفاً جواب بدهید!!!
   جای بسی تعجب ااست که در یک کیلومتری شهر ما یعنی شهر زارچ از ۳ داروخانه شبانه رووزی برخوردار است ولی مسئولان شهرستان ما بعد از ۱۰ سال نتوانسه اند هنوز یک داروخانه شبانه روزی برای شهرستان دایر نمایند!!!
   شاید در این مورد هم منتظر مردم و خیرین هستند که بیایند یک داروخانه آماده و آنها افتتاح نمایند!!!

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *