• کد خبر: 18985
   منتشر کننده: سردبیر
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۰

  به گزارش نسیمصادق به نقل از خبرگزاری مهر، نمایش تمامی عوامل اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی تاثیرگذار در بروز اعتیاد و ارائه چهره تخریب شده انسان در گستره اجتماعی، خانوادگی، شخصی همچنین نمایش عوامل بازدارنده از اعتیاد انسان‌ها در آثار ارسالی برای این مسابقه هنری مورد نظر است.

  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با اشاره به اینکه شرکت در این جشنواره برای تمامی عکاسان استان یزد آزاد است، اعلام کرد: این مسابقه در دو بخش تک عکس و مجموعه عکس برگزار می‌شود و هر عکاس می‌تواند حداکثر با پنج قطعه تک عکس و یک مجموعه (حداکثر پنج عکس) در این مسابقه شرکت کند.

  همچنین فقط آثار مستند پذیرفته می‌شوند و از هرگونه دستکاری و اصلاح که جنبه مستند بودن عکس را مخدوش می‌سازد، اجتناب شود.

  تکمیل فرم شرکت در جشنواره و ارسال آن به همراه CD/DVD حاوی عکس‌ها از طریق پستی به آدرس دبیر‌خانه ضروری است.

  آثار انتخاب شده نیز به صورت نمایشگاهی در محل برگزاری نمایشگاه اعتیاد به نمایش درآمده و پس از آن برای نمایش در نقاط مختلف استان برنامه ریزی شده است.

  بر اساس این گزارش، آخرین مهلت ارسال آثار ۲۸ فروردین ۱۳۹۲، داوری آثار سوم اردیبهشت۱۳۹۲، اعلام نتایج داوری آثار پنجم اردیبهشت ۱۳۹۲، نمایشگاه ۱۰ تا ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ در محل نگارخانه مجتمع امام علی (ع) یزد و مراسم اهدای جوایز، ۱۰ اردیبهشت ۹۲ همزمان با افتتاحیه نمایشگاه و برگزاری همایش اعلام شده است.

  علاقمندان می‌توانند آثار خود را به نشانی یزد، بلوار دانشجو، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، واحد سینمایی ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن‌۶۲۴۶۶۶۰ تماس برقرار کنند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/eLmWf

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *