• کد خبر: 83700
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴
  + گزارش تصویری
  مسابقات چهار جانبه بسکتبال، در سه رده سنی به صورت دوره ای به میزبانی شهرستان اشکذر برگزار شد.

  به گزارش اشکذرخبر: در رده سنی زیر ۱۶ سال ۴ تیم هانترپارت اشکذر، فولاد نوین یزد، آینده سازان یزد و هیئت بسکتبال رفسنجان  حضور داشتند که در پایان ۳ روز رقابت حساس و مهیج این تیم هیئت بسکتبال رفسنجان بود که توانست رتبه ی اول این دوره از مسابقات را کسب کند و تیم های هانتر پارت اشکذر و فولاد نوین یزد به ترتیب بر سکوی دوم  و سوم مسابقات قرار گرفتند.

  همچنین در رده سنی زیر ۱۴ سال ۴ تیم هانترپارت اشکذر، آینده سازان یزد، هیئت بسکتبال اردکان و هیئت بسکتبال زارچ به رقابت پرداختند و در پایان ۳ روز رقابت این تیم ها، هانترپارت اشکذر با کسب ۳ پیروزی متوالی جایگاه اول این دوره از مسابقات را تصاحب کرد و تیم های آینده سازان و هیئت بسکتبال اردکان در رتبه های دوم و سوم قرار گرفتند.

  در رده سنی زیر ۱۲ سال نیز که به صورت فستیوال برگزار شد، تیم هایی از اشکذر، اردکان، میبد، زارچ و یزد حضور داشتند و به صورت جشنواره ای در حضور جابر روزبهانی و محمد سیستانی از بازیکنان اسبق تیم ملی ایران، به بازی پرداختند.

  شایان ذکر است، در این مراسم مسئولان هیئت‌های بسکتبال استان یزد و شهرستان‌های اشکذر، اردکان، میبد، زارچ و یزد، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر، چند تن از اعضای شورای شهر اشکذر حضور داشتند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/XJ2H5

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *