• Sabat


 • کد خبر: 29660
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳ - ۰۸:۰۲
  در مراسمی با حضور فرمانده سپاه شهرستان اشکذر و هیأت رئیسه دانشگاه، عیسی بهرامی به عنوان مسئول پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر معرفی شد.

  لوگو دانشگاه آزاد اشکذر

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر، سرهنگ غفوری پور، در این مراسم گفت : بسیج باید در متن باشد و به عنوان بازوی رئیس و دفتر فرهنگ اسلامی فعالیت کند.

  وی گفت : تمام دانشجویان جزو خانواده بسیج هستند و کارهای بسیج باید برای تمام دانشجویان باشد .

  فرمانده سپاه اشکذر خواستار انجام کارهای فرهنگی در قالب حلقه های صالحین، طرح ولایت، اردوهای جهادی تابستان، کاروان راهیان نور و طرح هجرت دانشجویی توسط بسیج دانشجویی شد و افزود : دشمن ، امروز جنگ فرهنگی به راه انداخته و ما هم قدرت نرم داریم و ائمه (ع) محرم و عاشورا، بزرگترین قدرت نرم است که دشمنان از آن ها وحشت دارند.

  غفوری پور با اشاره به نامگذاری سال ۹۳ از طرف مقام معظم رهبری به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی گفت : پرچم بسیج دانشجویی باید جامعه را نجات دهد و بسیج باید درباره شعار سال برنامه داشته باشد .

  این مقام مسئول در پایان سخنانش رسالت بسیج دانشجویی را فعالیت در امور فرهنگی، محرومیت زدایی، انجام کارهای علمی، مذهبی ، سیاسی اقتصادی و اجتماعی برشمرد و از زحمات آقای حجتی مسئول سابق پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه تقدیر و تشکر و آقای عیسی بهرامی را برای مدت ۳ ماه به سمت سرپرست پایگاه بسیج دانشجویی آل یاسین حوزه دانشجویی شهید باکری شهرستان اشکذر منصوب کرد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/FBkJd

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *