• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 63176
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۳
  رئیس هیئت اجرایی شهرستان اشکذر:
  رئیس هیئت اجرایی شهرستان اشکذر در نشست اعضای ستاد انتخابات این شهرستان بر ضرورت برنامه‌ریزی منسجم و منظم برای بهره‌مندی از فرصت باقیمانده تا انتخابات تأکید کرد

  به گزارش اشکذر خبر، اعضای ستاد انتخابات و رئیس هیئت اجرایی شهرستان اشکذر در نشستی در خصوص برنامه‌ریزی برای بهره‌مندی از زمان باقیمانده تا انتخابات گفتگو و تبادل‌نظر داشتند.

   محمدعلی شاه‌حسینی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی شهرستان در سخنانی با تقدیر از عملکرد اعضای ستاد گفت: مهم‌ترین فعالیت فرمانداری طی روزهای باقیمانده برنامه‌ریزی منظم برای برگزاری باشکوه انتخابات است و این موضوع نیازمند برنامه‌ریزی منسجم و دقیق می‌باشد.

   وی بابیان اینکه مسئولین کمیته‌ها باید شرح صحیح و برنامه‌ریزی درستی برای اقدامات پیشرو داشته باشند اظهار داشت: شایسته است کمیته‌های مسئول با تشکیل گروه‌هایی ضمن بازدید از وضعیت شعب اخذ رأی، موارد موردنیاز را برای تأمین به کمیته‌های مربوطه اعلام نمایند.

   در این جلسه اعضای ستاد و مسئولین کمیته‌ها گزارشی از اقدامات انجام‌شده ارائه و در خصوص برنامه پیشرو تا زمان برگزاری انتخابات گفتگو و تبادل‌نظر کردند.

   گفتنی است ۲۹ اردیبهشت‌ماه دو رویداد بزرگ ملی و سیاسی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا برگزار خواهد شد.

  منبع : روابط عمومی فرمانداری اشکذر

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/l46JK

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *