• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 65219
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: جمعه ۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۲
  امام جمعه اشکذر:
  امام جمعه اشکذر با بیان اینکه در دوران حاضر هم با چنین دشمنی خبیثی سروکار و باید هوشیار باشیم اظهار داشت: دستگاه دیپلماسی کشور،مجلس،قوه قضاییه و در راس آن دولتمردان ما باید منویات و هدایت های مقام معظم رهبری را جدی بگیرند تا در مواجهه با دشمنان دچار اختلاف نشویم.

  به گزارش اشکذر خبر، حجت الاسلام محمدرضا طالبیان خطیب نماز جمعه اشکذر با اشاره به واقع دردناک هشتم شوال سال ۱۳۴۴ هجری قمری توسط وهابیون خبیث سعودی در تخریب قبور ائمه بقیع گفت: در آن زمان وهابیون به فتوای سران خود مبنی بر اهانت و تحقیر مقدسات شیعه مراقد مطهر ائمه و اهل بیت پیامبر (ص) را مورد هجوم وحشیانه قرار دادند و بقیع را به مقبره ای ویران شده و در واقع مهجور و ناشناخته تبدیل کردند.

  حجت الاسلام طالبیان به تبیین موضوع حقوقی بشر آمریکایی در راستای منویات مقام معظم رهبری پرداخت و سخن گفتن و دفاع آمریکا از حقوق بشر از طریق رسانه های جمعی که در اختیار دارند را مضحک دانست.

  امام جمعه اشکذر افزود: وقتی به تاریخی سیاسی کشور آمریکا از بدو تاسیس نگاه کنیم متوجه خواهیم شد که کمتر جنایتی در دنیا رخ داده که آمریکایی ها به طور مستقیم و یا غیر مستقیم در آن دخالت نداشته باشند و در واقع با مداخله خود تلاش کردند تا ظلم و جنایت خود را در نیل به اهداف شوم خود به پیش ببرند.

  وی به حوادث رخ داده در دوران سی و هشت ساله انقلاب اسلامی ایران پرداخت و جنایات آمریکایی ها را در ایجاد فتنه و نفاق در کشور غیر قابل انکار برشمرد.

  خطیب نماز جمعه اشکذر به حوادث رخ داده در تیر ماه سال ۱۳۶۰ اشاره و گفت: سو قصد به جان آیت الله خامنه ای در ششم تیر ماه ،حادثه تروریستی انفجار حزب جمهوری اسلامی و شهادت ۷۲ تن از آنها و در راس آن شهید بهشتی ،بمباران شیمیایی شهر سردشت استان کردستان توسط صدام حسین ،ترور سومین شهید محراب آیت الله شهید صدوقی و حمله موشکی امریکایی ها به هواپیمای مسافربری ایران بر فراز آب های خلیج فارس از جمله جنایت هایی است که در دوران پس از انقلاب رخ داده و در راس آن آمریکای جنایتکار در آن نقش داشته است.

  حجت الاسلام طالبیان با بیان اینکه در دوران حاضر هم با چنین دشمنی خبیثی سروکار و باید هوشیار باشیم اظهار داشت: دستگاه دیپلماسی کشور،مجلس،قوه قضاییه و در راس آن دولتمردان ما باید منویات و هدایت های مقام معظم رهبری را جدی بگیرند تا در مواجهه با دشمنان دچار اختلاف نشویم که اگر غفلت کردیم بدانیم که دشمن نهایت استفاده را خواهد برد و ضربه مهلک و جبران ناپذیری بر پیکره نظام جمهوری اسلامی ایران وارد خواهدکرد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/I6kDs

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *