• کد خبر: 82023
   منتشر کننده: علی جعفری
    تاریخ انتشار: شنبه 18 خرداد 1398 - 16:19
  امام جمعه موقت بخش خضرآباد:
  به گزارش خبرنگار اشکذر خبر از خضرآباد، امام جمعه موقت بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه در مسجدامام زاده سیدکافی (ع) اظهار داشت: مسئولان و دست اندرکاران مربوطه با پرداخت تسهیلات کم بهره در روستاها ایجاد اشتغال کنند و از مهاجرت روستاییان به شهرها بکاهند.

  به گزارش خبرنگار اشکذر خبر از خضرآباد، امام جمعه موقت بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه در مسجدامام زاده سیدکافی (ع) به اهمیت مقاومت و ایستادگی برای پیروزی اشاره کرد و گفت: هزینه سازش با آمریکا بیش از مقاومت و ایستادگی است و نباید از این سران ظلم جهانی ترس و وحشتی داشت بلکه باید در مقابل زیاده خواهی آنها ایستاد.
  حجت الاسلام سیدعلی حسینی زاده با تاکید بر ضرورت حضور و نقش آفرینی دولت؛ مجلس، قوه قضاییه و ملت برای رونق گرفتن اقتصادکشور، افزود: این وظیفه همه ما است که با وجود تمام گرفتاری ها برای رونق گرفتن تولید تلاش کنیم و مسئولین و دست اندرکاران مربوطه با پرداخت تسهیلات کم بهره در روستاها ایجاد اشتغال کنند و از مهاجرت روستاییان به شهرها بکاهند.

  شایان ذکر است، در حاشیه نمازجمعه این هفته و هفته گذشته، «طرح ملی کنترل فشارخون» به همت بسیج جامعه پزشکی و با همکاری مرکز خدمات جامع کافی آباد و اورژانس ۱۱۵ خضرآباد اجرا شد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/Fic27

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *