• کد خبر: 21799
   منتشر کننده: سردبیر
    تاریخ انتشار: جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۵

  به گزارش ایسنا،”مصطفی سلمانی پور” در گفت و گو بااین خبرگزاری ، تصریح کرد: متاسفانه در روز دوشنبه مورخ ۹/۲/۹۲ حدود ساعت ۱۵ در اثر حادثه ای که در تونل معدن زیرزمینی کوشک اتفاق افتاد، دو نفر از کارگران سختکوش این معدن جان خود را از دست دادند.

  مسئول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با عرض تسلیت این حادثه تاسف بار به خانواده های محترم این دو معدنچی، همکاران و عموم جامعه کارگری شهرستانهای بافق و بهاباد، گفت: پس از بررسی های اولیه و اظهارات شهود در محل حادثه به نظر می رسد علت اصلی حادثه سقوط از ارتفاع ۴۰ متری مسیر نردبان معدنی بوده و با توجه به مشاهده محل حادثه و وضعیت فیزیکی سازه معادن سرب و روی موضوع هرگونه ریزش در معدن و انفجار در محل حادثه منتفی می باشد.

  وی اذعان کرد: البته تحقیقات در خصوص علت حادثه در حال انجام است که به محض تکمیل پرونده گزارش حادثه به مقام محترم قضایی اعلام خواهد شد.

  سلمانی پور در پایان خاطرنشان کرد: این معدن در فاصله ۴۵ کیلومتری شهرستان بافق واقع شده و بالغ بر ۳۴۰ نفر در قسمت های مختلف معدن مشغول به فعالیت هستند و “حسین زراشکی” و “جواد غنی پور” دو کارگر حفار زیرزمین کشته شده در این حادثه دارای مهارت درجه یک و دو و ساکن شهرستان بهاباد بوده اند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/cwZ2T

 • Telegram
 • برچسب‌ها
  ارسال نظر :

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *