کد خبر: 80882
  منتشر کننده: مصطفی خاکساری
   تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۸
رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان اشکذر:
رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان اشکذر در گفتگو با اشکذر خبر به اقدامات این مرکز در سال ۹۷ اشاره کرد و افزود: مرکز فنی و حرفه ای شهرستان اشکذر بعنوان یکی از مراکز فعال آموزش مهارت در سطح استان شناخته می شود.

به گزارش اشکذر خبر، رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان اشکذر در گفتگو با اشکذر خبر به اقدامات این مرکز در سال ۹۷ اشاره کرد و افزود: مرکز فنی و حرفه ای شهرستان اشکذر با ۸ کارگاه ثابت، ۱۵ تیم سیار آموزشی و ۸ آموزشگاه آزاد بعنوان یکی از مراکز فعال آموزش مهارت در سطح استان شناخته می شود.

میرجلیلی، برگزاری ۹۹ دوره آموزشی برای ۱۳۴۳ نفر در قالب کارگاه های ثابت، تیم سیار شهری، تیم سیار روستایی، پادگان و … را جز برنامه های این مرکز دانست و افزود: اجرای ۲۷ دوره آموزشی در ۸ آموزشگاه آزاد برای ۲۲۰ و برپایی ۵ همایش کارآفرینی در پایگاههای روستایی، پادگان و دانشگاه آزاد جز کار های مرکز فنی حرفه ای شهرستان در سال ۹۷ است.

وی با بیان اینکه در سال ۹۷ این مرکز موفق به صدور ۱۰۵۸ گواهینامه مهارت و تمدید گواهینامه مهارت به تعداد ۳۶۷ مورد شد، تصریح کرد: برگزاری آزمون پایان دوره، ادواری و آزمون پادگان برای ۱۴۴۰ نفر و برگزاری دوره های کوتاه مدت و رهگیری اشتغال زایی کارآموزان به تعداد۴۰۲ نفر از دیگر اقدامات این مرکز در سال گذشته است.

رئیس مرکز فنی حرفه ای شهرستان اشکذر در ادامه به اهم برنامه های آموزشی، این مرکز در سال جاری پرداخت و خاطر نشان کرد: در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در سال ۱۳۹۸ که این سال را به عنوان سال رونق تولید نامگزاری کردند این مرکز در نظر دارد با تغییر ۳۰ درصدی رشته های آموزش مهارتی و گسترش دوره های منطبق با منابع و زیر ساخت های شهرستان مانند آموزش دوره های حوزه گردشگری، کشاورزی، دامپروری و کارآفرینی به این مهم دست یابد.

لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/un0SD

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *