• yazdtci


 • کد خبر: 78673
   منتشر کننده: اشکذری
    تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۷
  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر:
  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر از توزیع مرغ گرم تنظیم بازار به قیمت ١٠ هزار و ۶٠٠ تومانی از امروز (چهارشنبه ١٩ دی ماه) در فروشگاههای منتخب شهرستان اشکذر خبر داد.

  به گزارش اشکذر خبر،‌به گفته میثم فلاح رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر روز گذشته مرغ گرم با قیمت ١٣ هزار و ١٠٠ تومان در بازار عرضه شده است،که این قیمت قابل قبول نیست و امیدواریم با توزیع مرغ گرم تنظیم بازار با قیمت ١٠ هزار و۶٠٠ تومان به مصرف کننده ها، در روزهای آینده با کاهش قیمت مرغ گرم مواجه شویم.

   

  وی در ادامه افزود: عاملین توزیع در سطح شهرستان فعلا فروشگاه بزرگ اشکذر ««گنجی»» واقع در خیابان امام و شرکت تعاونی روستایی واقع در رضوانشهر است که توزیع خود را راس ساعت ۹ صبح و با نظارت بازرسان این اداره شروع می‌کنند.

   

  فلاح تاکید کرد: مطمئنا در روزهای آینده هم نسبت به افزایش میزان سهمیه مرغ گرم و دیگر اقلام تنظیم بازار اقدام خواهیم کرد و هم نسبت به افزایش تعداد مراکز توزیع این کالاها، تا مردم شهرستان بتوانند با آسودگی خاطر نسبت به دریافت این اقلام اقدام کنند.

   

  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر اضافه کرد: برنج تایلندی ممتاز و درجه یک و نیز شکر تنظیم بازار هم اکنون در فروشگاههای توزیع کننده اقلام تنظیم بازار در حال توزیع است.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/vSaSe

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *