• کد خبر: 29702
   منتشر کننده: سردبیر
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۳
  امام جمعه اشکذر در نشست شوراي اداري:
  امام جمعه اشکذر در نشست شوراي اداري اين شهرستان با تسليت ارتحال جانسوز آيت الله حاج سيد جواد حيدري اظهار داشت: مردم يزد با حضور با شكوه خود در مراسم تشييع جنازه آن عالم فرزانه ارادات وعلاقه خود به خاندان ايشان را به نمايش گذاشتند.

  شورای اداری شهرستان

  به گزارش اشکذر نیوز، “حجت الاسلام و المسلمین طالبیان” در نشست شورای اداری این شهرستان با تسلیت ارتحال جانسوز حضرت آیت الله حاج سید جواد حیدری اظهار داشت: مردم استان یزد با حضور با شکوه خود در مراسم تشییع جنازه آن عالم فرزانه ارادات وعلاقه خود به خاندان ایشان را به نمایش گذاشتند.

  امام جمعه اشکذر در ادامه به ذکر روایاتی درباره ماه مبارک رمضان پرداخت و اخلاص و بندگی در این ماه را سبب توفیق و کسب رضایت پرودگار عنوان کرد.

  وی خدمت به مردم را یکی از ارزنده ترین اعمال انسان عنوان کرد و گفت: بازکردن گره از کار مردم یک توفیق و انجام آن بسیار ارزشمند است.

  “محمدعلی شاه حسینی” نیز در این نشست با تسلیت عروج ملکوتی عالم ربانی حضرت  آیت الله حاج سید جواد حیدری اظهار داشت: ایشان یکی از شخصیت های ارزشمند استان بودند که تقوا، خلوص نیت، پرهیزگاری و امین بودنشان زبانزد خاص و عام بود.

  فرماندار اشکذر انبوه جمعیت در مراسم تشییع جنازه آن عالم ربانی را نشان از ارادات وصف ناپذیر مردم استان به خاندان ایشان دانست و گفت: آیت الله حاج سید جواد حیدری همواره در دل مردم استان یزد جای داشته اند.

  رئیس شورای اداری شهرستان در بخش دیگری از سخنان خود به فرآیند جذب بودجه توسط دستگاهی استانی و شهرستانی اشاره کرد و گفت: مدیران شهرستان در راستای جذب بودجه دستگاه متبوع اهتمام ویژه ای داشته باشند.

  این مقام مسئول با اظهار گلایه مندی از عدم برنامه ریزی بعضی مدیران شهرستان تصریح کرد: در تعریف بعضی پروژه ها و برنامه ریزی ها کوتاهی توسط برخی از ادارات شهرستان صورت گرفته است.

  فرماندار اشکذر به گزارش ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر شهرستان مبنی بر سوء استفاده برخی از ادارات شهرستان از خودورهای دولتی اشاره کرد و گفت:شایسته است مدیران دقت نظر خاص در استفاده از اموال دولتی و صرفه جویی در هزینه ها داشته باشند.

  شاه حسینی در ادامه از راه اندازی درمانگاه شبانه روزی اشکذر در آینده نزدیک خبر داد.

  این مقام مسئول در پایان از خدمات کمیته امداد شهرستان به خاطر کسب رتبه نخست اشتغالزایی در سطح استان تشکر و قدردانی کرد.

  وی همچنین از خدمات شرکت گاز استان در بحث گازرسانی به روستاهای بخش خضرآباد تشکر و قدردانی کرد.

    منبع: روابط عمومی فرمانداری اشکذر

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/oomXm

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *