• yazdtci


 • کد خبر: 76843
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۴
  +تصاویر
  نماینده مردم زرین شهر در این دیدار با اشاره به مشکلات و دغدغه های مردم شهر اشکذر، گفت: تجمیع حوزه انتخابیه شهرستان اشکذر با میبد در مجلس شورای اسلامی، آلودگی هوا منطقه از جمله مشکلات مردم اشکذر و منطقه زرین شهر است.

  به گزارش اشکذر جلسه پرسش و پاسخ فرماندار و مسئولان شهرستان اشکذر با مردم زرین شهر اشکذر صبح روز گذشته در مدرسه حاج محمد حسین دهقانی برگزار شد.

  نماینده مردم زرین شهر در این دیدار با اشاره به مشکلات و دغدغه های مردم شهر اشکذر، گفت: تجمیع حوزه انتخابیه شهرستان اشکذر با میبد در مجلس شورای اسلامی، آلودگی هوا منطقه،  تعویق در تعویض تابلو های شهرستان اشکذر، مشکل سند زمینهای منطقه زرین شهر،  مشکل آسفالت بعضی از کوچه های این منطقه که منتهی به خیابان های اصلی است، نبود مکان مذهبی و مشکل واگزاری چند منزل از طرف بهزیستی و کمیته امداد به افراد غیر بومی شهرستان از جمله مشکلات مردم اشکذر و منطقه زرین شهر است.

  فرماندار اشکذر در این دیدار بر اهمیت خدمت رسانی به مردم شهرستان تاکید کرد و با اشاره به مشکلات مطرح شده، افزود: در بحث آلودگی منطقه چند واحد متخلف شناسایی و پس از مراحل قانونی تعطیل شدند و در این راستا ۱۲ کارخانه دیگر شناسایی  و با توجه به اینکه ۱۲۵۰ نفر در این صنایع مشغول کار هستند، آنها را ملزم به گذاشتن فیلتر های لازم کردیم.

  “محمد علی شاه حسینی” در پاسخ به مشکل سند زمین های منطقه زرین شهر گفت: ۴۵ هکتار از زمین های زرین شهر  در بنیاد مسکن مشکلاتش مرتفع و آماده انتقال سند شده است.

  فرماندار اشکذر به مشکل آسفالت جاده ها نیز اشاره کرد و افزود: طی سفری که به تهران داشتیم سهمیه قیر مورد نظر گرفته شد که با هماهنگی شهرداری سهمیه ای نیز برای منطقه زرین شهر در نظر گرفته می شود.

  وی در پاسخ چرایی به تعویق افتادن تعویض تابلو های ادارات شهرستان از صدوق به اشکذر تصریح کرد: با توجه با اختلافاتی که بین محلات شهرستان وجود دارد اولویت در همدلی بین مردم است.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/iw6xo

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  یک پاسخ به “مردم زرین شهر مشکلات خود را با مسئولان شهرستان در میان گذاشتند/ تجمیع حوزه انتخابیه و آلودگی هوا از جمله مشکلات مردم است”

  1. محمد گفت:

   آقای فرماندار اگر شما بخاطر همدلی بین مردم جلوی تعویض تابلو ادارات را گرفته اید که البته بعد از ۶ سال اصلا توجیه منطقی نیست و باعث نارضایتی و نفرت بیشتر شده چرا به خاطر نارضایتی مردم صنایع فولادی آلاینده را تعطیل نمی کنید چرا طرح تجمیع حوزه انتخابیه اشکذر با میبد را متوقف نمی کنید ؟چرا جلوی زیاده خواهی میبدیها را نمی گیرید؟ چرا جلوی تجزیه شهر اشکذر را نمی گیرید؟چرا المان میدان ورودی اشکذر را تعطیل و پارک مجومرد را شروع کرده اید؟؟ چرا طرح جامع شهر اشکذر را متوقف کرده اید؟؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *