• کد خبر: 69816
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: جمعه 8 دی 1396 - 17:24
  خطیب نماز جمعه اشکذر:
  امام جمعه اشکذر ادامه داد: عده‌ای در سال ۸۸ بر این باور بودند که می‌توانند با پشتیبانی غرب ضربات سنگینی بر نظام اسلامی وارد کنند ولی با حمایت‌های میلیونی مردم ایران و هدایت‌های رهبری مشت فتنه‌گران برای مردم باز شد.

  به گزارش اشکذر خبر، امام جمعه اشکذر در خطبه‌های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه  به حرکت ملی مردم غیور و نجیب ایران در روز نهم دی‌ماه ۸۸ و جواب دندان‌شکن در پاسخ به هتاکی فتنه‌گران اشاره و خاطرنشان کرد: نهم دی‌ماه، روز ماندگار حرکت فوق‌العاده مردم ایران در تاریخ است.

  “حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا طالبیان” ادامه داد:  9در را روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نام گذاری کردند چون در
  آن روز بود که مردم غیور ایان اسلامی پشت ولایت فقیه ایستادند و نقشه هایی که آمریکا  و اسرائیل برنامه ریزی کرده بودند را نقش برآب کردند.

  وی حماسه‌آفرینی مردم ایران در ۹ دی فراموش‌نشدنی دانست و افزود: در آن روزها مقام معظم رهبری در دیداری که با یکی از سران کشور داشت هشدار داد تا اگر اعتقاد به تخلفی در انتخابات دارند از مجرای قانونی خود پیگیری و از تحریک مردم خودداری کنند ولی در مقابل حرف رهبری ایستادند و از این کار امتناع و مردم را به حضور در خیابان ها دعوت کردند.

  امام جمعه اشکذر ادامه داد: عده‌ای در سال ۸۸ بر این باور بودند که می‌توانند با پشتیبانی غرب ضربات سنگینی بر نظام اسلامی وارد کنند ولی با حمایت‌های میلیونی مردم ایران و هدایت‌های رهبری مشت فتنه‌گران برای مردم باز شد.

  طالبیان به حضور میلیونی مردم در شهر های بزرگ کشور نظیر تهران،اصفهان و مشهد در روز 9دی ماه سال 88 اشاره داشت و عنوان  کرد: ۹ دی روزی بود که مردم خودجوش به میدان آمدند و بر اساس فرمایشات رهبری ،روشنگری و بصیرت خط بطلانی بر همه توطئه‌های دشمنان کشیدند و فتنه ۸۸ را خاموش کردند که میتوان گفت مردم پیروز اصلی در این فتنه بودند.

  حجت الاسلام طالبیان در پایان خطبه های خود افزود: همان طور که رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیداری که با مسئولین شوراهای تبلیغات اسلامی سراسر کشور داشتند کفتند  باید از  دروغ، شایعه که مردم را نسبت به مسئولان و نظام دلسرد و بی اعتماد می کند خودداری کنند چرا که بزرگ ترین سرمایه برای حفظ نظام جمهوری اسلامی مردم هستند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ui8tb

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *