کد خبر: 80829
  منتشر کننده: مصطفی خاکساری
   تاریخ انتشار: شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶
خطیب نماز جمعه اشکذر:
امام جمعه اشکذر، به واکنش اخیر ریس جمهور آمریکا در تروریست خوانده سپاه پرداخت و تصریح کرد: اینکه ریس جمهور یک کشور سپاه را به عنوان گروه تروریستی اعلام کند اهمیت چندانی ندارد.

به گزارش اشکذر خبر، خطیب نماز جمعه اشکذر در خطبه های این هفته با تبریک اعیاد شعبانیه، به ۱۱شعبان روز ولادت حضرت علی اکبر(ع) اشاره کرد و افزود: یکی از ویژگی های حضرت علی اکبر(ع) شناخت حقیقی حق و ایستادن در این راه تا پای جان بود.

حجت الاسلام والمسلمین طالبیان، حضرت علی اکبر(ع) الگویی مناسب برای جوانان دانست و با بیان اینکه دشمنان با رسانه هایی که در دست دارند در حال تلاش برای منحرف کردن، گرفتن روحیه ابتکار و خود باوری جوانان اند، گفت: مقام معظم رهبری در گام دوم خود به جوانان توجه بسزایی داشته است و آینده کشور را با وجود این جوانان روشن قلمدار کردند.
امام جمعه اشکذر، به واکنش اخیر ریس جمهور آمریکا در تروریست خوانده سپاه پرداخت و تصریح کرد: اینکه ریس جمهور یک کشور سپاه را به عنوان گروه تروریستی اعلام کند اهمیت چندانی ندارد چرا که این اعلام از طرف  رئیس جمهور کشوری است که دشمنی آن با کشور ایران ثابت شده.
وی  با بیان اینکه آمریکا باید بداند مردم ایران اسلامی قدر افرادی که به انها خدمت می کنند را می دانند تصریح کرد: همان طور که امام خمینی(ره) گفت، اگر سپاه نبود ایران نیز نبود.

لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/86bsA

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *