• کد خبر: 71318
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: یکشنبه 6 اسفند 1396 - 17:29
  مدیر کل اداره استاندارد استان یزد گفت: تمام تمهیدات لازم ،برای پایش کیفیت اجناسی که در نوروز سال 1397 قرار است در بازار به مردم عرضه شود فراهم است .

  به گزارش اشکذرخبر ،«محمد حسین ماجدی اردکانی» اظهار کرد: تجربه کنترل بازار در سال ها و سنوات گذشته نشان داده است که،اصناف و بازاریان دارالعباده  یزد همانند دیگر نقاط کشور ،همیشه خدا را در نظر داشته و از انصاف و مروت لازم برخوردار هستند،که به این واسطه در استان بازار سالمی را شاهد هستیم و اسباب رضایت مردم و گردشگران نیز فراهم است .

  وی افزود: یزد از دیر باز به شهر قنات و قنوت و قناعت ،شهره بوده و ویژگی های خوب و پسندیده مردمان این منطقه، مسئولین و کارشناسان استاندارد را درانجام وظایف قانونی خود ،کمک کار بوده است ،ولی در عین حال برای ایجاد آرامش خاطر مردم عزیز و اطمینان بخشی به آن ها ،کیفیت اجناس و کالا های موجود در بازار به ویژه مواد غذایی را کنترل خواهیم نمود .

  مدیر کل اداره استاندارد استان یزد گفت: تجزیه وتحلیل نتایج آزمون حاصل از نمونه برداری ها و بازررسی‌های انجام شده در طول سال جاری، متولیان استاندارد و کنترل کیفیت استان را مطمئن ساخته است که خوشبختانه هیچ گونه سوء استفاده‌ای در بازار استان یزد صورت نمی گیرد و بازاریان و کسبه یزدی بهترین و با کیفیت ترین کالا ها ی داخلی و خارجی(وارداتی) خود را در بازار،به مشتریان عرضه میکنند .

  ماجدی اردکانی در پایان سخنان خود تصریح کرد: انتقال انصاف،در ستی و تدین گذشتگان به نسل حاضر، باعث شده است که کسبه، حقوق مردم را پاس بدارند و ما از این بابت خدا را بسیار شاکریم،و وجود این ارزش ها بسیار مایه افتخار است ،چرا که این مزیت ها ی بومی و محلی، مسئولین را یاری خواهد داد تا به بهترین نحو ممکن پذیرای مهمانا ن نوروزی در استان و شهر جهانی یزد باشند .

  منبع: ایسنا

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/rPug6

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *