• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 28115
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۰:۳۴
  فرماندار اشکذر:
  فرمانداراشکذر: گلايه مندي از برخي مديران شهرستان وجود دارد! احساس عدم اطمينان از عملكرد ادارات باعث ايجاد دلسردي در بين مردم و تضعيف جايگاه ادارات خواهد شد كه اين ضعف مديريتي كاملا مردود و در اين دولت جايگاهي نخواهد داشت.

  به گزارش اشکذر نیوز؛ “حجت الاسلام و المسلمین طالبیان” روز چهارشنبه در نشست شورای اداری این شهرستان با بیان فرازی از خطبه ۳۴ نهج البلاغه اظهار داشت: مردم در قبال حاکمان و مسئولین جامعه وظایف اخلاقی و سیاسی خاصی را برعهده دارند که باید به آنها عمل کنند که برخی از این وظایف مربوط به انتخاب مسئولین و حاکمان است و اینکه چه ملاک هایی را باید برای انتخاب افراد در نظر گرفت و وظایف دیگر مربوط بعد از انتخاب مسئولین و حاکمان می باشد؛ یعنی مردم باید بعد از انتخاب درست کارگزاران باید چه وظایفی را در قبال آنها انجام دهند.

  امام جمعه اشکذر افزود: مسئولین شهرستان بیاد داشته باشند که وظیفه آنها خدمت به مردم است و طبق بیانات امام خمینی(ره)،بزرگترین افتخار شما باید خدمت به مردم باشد.

  وی تصریح کرد: اگر در مقابل انجام وظایف کوتاهی کنید در مقابل خدا،پیغمبر و مردم باید پاسخگو باشید.

  امام جمعه اشکذر با اشاره به ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی توسط رهبر معظم انقلاب گفت: اجرای این سیاست ها، یک قدم در مسیر پیشرفت کشور است و شرایط را برای نیل به پیشرفت اسلامی ایرانی، فراهم می کند.

  امام جمعه خضرآباد نیز در این نشست با بیان نیازهای اصلی مردم این بخش اظهار داشت: تسریع در امر گازرسانی  و تامین آب شرب روستاها از مهمترین خواسته های مردم می باشد.

  “حجت الاسلام و المسلمین غالبی” به مشکلات بوجود آمده توسط معادن این بخش اشاره کرد و گفت: کم عرض بودن جاده خضرآباد و سرعت بالای کامیون های حمل و نقل سنگ های معدنی باعث ایجاد نارضایتی در بین مردم شده است.

  “محمدعلی شاه حسینی” نیز در این نشست اظهار داشت: در تداوم ارزش های انقلاب اسلامی دولت تدبیر و امید خدمت بی منت به مردم را جزو برنامه های مهم خود قرار داده و ماموریت داریم به عنوان نماینده این دولت در شهرستان امنیت، آسایش و نشاط و خود باوری را فراهم آوریم.

  فرماندار اشکذر افزود: مدیران شهرستان توجه به نقاط دوردست را در برنامه های کاری خود قرار دهند.

  وی تصریح کرد: ایجاد وحدت ، توسعه متوازن و تصمیم گیری بر مبنای خرد جمعی از اولویت های کاری فرمانداری شهرستان خواهد بود.

  نماینده دولت در شهرستان بهره گیری از نظرات مردم بویژه نخبگان را گامی مهم در راستای ارتقای خدمت رسانی عنوان کرد و گفت: در این راستا تشکیل اتاق فکر در آینده نزدیک اقدام عملی در جهت تحقق این مهم خواهد بود.

  فرماندار اشکذر توانمندی این شهرستان در ابعاد فرهنگی را برشمرد و اظهار داشت: با توجه به غنای فرهنگی و منابع انسانی موجود شایسته است اقدام های اساسی در راستای توسعه این مقوله و معرفی شهرستان به عنوان مرکز نمونه فرهنگی در استان و کشور برداشته شود.

  این مقام مسئول به گزارش های مردمی و گلایه مندی از برخی مدیران شهرستان اشاره کرد و گفت: احساس عدم اطمینان از عملکرد ادارات باعث ایجاد دلسردی در بین مردم و تضعیف جایگاه ادارات خواهد شد که این ضعف مدیریتی کاملا مردود و در این دولت جایگاهی نخواهد داشت.

  شاه حسینی به ضعف و اخبار و اطلاع رسانی در شهرستان اشاره کرد و افزود: همکاری با خبرنگار مرکز شهرستان و توزیع اخبار در سایت های مختلف خبری نیازمند توجه بیشتر مدیران ادارات می باشد.

  فرماندار اشکذر در بخش دیگری از سخنان خود همکاری ادارات با شوراهای اسلامی شهر و روستا را خواستار شد.

  عالی ترین مقام اجرایی شهرستان عملکرد شرکت ملی فولاد آلیاژی در شهرستان را تامل برانگیز توصیف کرد و اظهار داشت: سهم کم اشتغال شهرستان در این شرکت و عدم توسعه و عمران مناطق مختلف شهرستان از درآمد فولاد مهمترین دغدغه مردم  است که می بایست با همکاری و حمایت استاندار محترم این مهم مرتفع و نقش این شرکت ملی همسان با سایر شهرستان های دارای صنایع بزرگ و ملی به خوبی در شهرستان ظاهر گردد.

  *روابط عمومی فرمانداری اشکذر*

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/DnkVW

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *