• کد خبر: 66020
   منتشر کننده: علی جعفری
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 19 مرداد 1396 - 17:46
  +تصاویر
  درنشستی که با حضور امام جمعه اشکذر و مدیرکل ورزش وجوانان استان یزد در دفتر امام جمعه اشکذر برگزار شد، مسئولین این شهرستان به بیان مشکلات و کمبودهای فضاهای ورزشی این شهرستان پرداختند و خواستاررفع ان شدند.

  به گزارش اشکذر خبر، درنشستی که با حضور امام جمعه اشکذر و مدیرکل ورزش وجوانان استان یزد در دفتر امام جمعه اشکذر برگزار شد، مسئولین به بیان مشکلات و کمبودهای فضاهای ورزشی این شهرستان پرداختند و خواستاررفع ان شدند.

  مدیرکل ورزش وجوانان استان یزد در این نشست از اختصاص یافتن یک سالن ورزشی ویژه بانوان دراین شهرستان خبرداد و گفت: هزینه کردن در بخش ورزش سرمایه‌گذاری برای سلامت انسان‌هاست و هرچه ورزش‌های همگانی و استفاده از امکانات ورزشی بیشتر نهادینه گردد و هزینه شود این هزینه نوعی سرمایه‌گذاری است و درپیشگیری ازبیماری ها موثراست.

  گفتنی است چند سالی است که با توجه به کمبود فضای مناسب ورزشی جوانان این شهرستان خواستار ایجاد یک مکان ورزشی مناسب در اشکذر میباشند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/IabLn

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  یک پاسخ به “اختصاص یک سالن ورزشی ویژه بانوان در شهرستان اشکذر”

  1. اشکذری گفت:

   خدمت شما عرض شود که چند سالن داریم که سانس بانوان همانند استخر کلانتریان برنامه ریزی بشه بودجه برای ساختن در نظر نگیرید که بودجه بیت المال حیف نشه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *