• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 22563
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۳:۴۴
  مدیرکل اطلاعات استان یزد با تاکید بر خودداری کاندیداها از پرداختن به مسائل چالش برانگیز نظیر تقسیمات جغرافیایی، گفت: کاندیداها به مسائلی که مردم بر روی آن حساس هستند و در حوزه اختیارات کاندیداهای شورای شهر نیست، خودداری کنند.
  انتخابات

  مهر: مدیرکل اطلاعات استان یزد، عصر شنبه در جلسه توجیهی کاندیداهای تایید صلاحیت شده چهارمین دوره انتخابات شهر و روستای استان یزد اظهار داشت: معضلات زیست محیطی، پرداختن به موضوعاتی در رابطه با دختران و زنان، خدشه دار کردن جایگاه دستگاه های نظارتی در انتخابات، تقسیمات جغرافیایی و … از جمله مواردی است که نباید طرح آنها با چالش مواجه شود.

  وی همچنین با تاکید بر لزوم نظارت دقیق کاندیداها بر روی ستادهای تبلیغاتی خود و فعالیت اعضای ستاد و هواداران عنوان کرد: نباید از هر روش غیرانسانی و غیراسلامی برای پیروزی در انتخابات استفاده شود.

  وی تاکید کرد: مسئولان ستادها را توجیه کنند تا مرتکب هر اقدام و هر حرفی نشوند و در واقع از تخریب‌ها و حرمت شکنی‌ها جلوگیری شود.

  مدیرکل اطلاعات استان یزد همچنین کاندیداها را از به کارگیری افراد بدنام،‌ بدسابقه، افراطی و هنجارشکن در ستادهای انتخاباتی خود بر حذر داشت.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به کاندیداها تصریح کرد: در تبلیغات خود نخست، رضای خدا را در نظر بگیرید و پای‌بندی به قانون داشته باشید و سپس همکاری متعهدانه در امر انتخابات و ممانعت از مخدوش شدن امنیت شهری را در دستور کار خود قرار دهید.

  مدیرکل اطلاعات استان یزد همچنین تاکید کرد: مقابله با ترفندهای نوین و اینترنتی نیز در ایام تبلیغات کاندیداها باید اطلاع‌رسانی شود.

  وی بر تلاش برای ایجاد رقابت پرشور تاکید و خاطرنشان کرد: تلاش همگان باید در راستای حضور حداکثری مردم در صحنه باشد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/h7j1i

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *