• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 28147
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۹:۰۸
  رييس شوراي اسلامي استان يزد:
  احمد زارع پور اشكذري با بيان اين كه اعضاي شوراي اسلامي استان نسبت به اين كه مديران ارشد استان به قابليت‌ها و پتانسيل‌هاي شورا كه به عنوان نمايندگان مردم هستند بهايي نمي‌دهند، انتقاد دارند، خواستار تحكيم جايگاه شوراي اسلامي استان شد.

  به گزارش اشکذر نیوز به نقل از ایسنا، “احمد زارع پور اشکذری” در نشست شورای اسلامی استان، ابراز امیدواری کرد: مدیریت ارشد استان و سایر مسئولان، اعضای شورای اسلامی استان را به عنوان مشاور خود نگاه کنند تا با همراهی با همدیگر شاهد رشد و تعالی استان یزد باشیم.

  وی اظهار کرد: براساس مصوبات جلسات قبل مقرر شد مشکلات آب و فاضلاب و آب‌رسانی روستاها و شهرها در شورای‌های شهرستان بررسی شود و در صورت لزوم مدیر عامل سازمان آب و فاضلاب استان در شورای استان برای حل مشکل پیش‌رو دعوت شود.

  زارع‌پور همچنین با اشاره به مشکل موجود در مورد کمبود آب و نحوه بهره‌برداری از معادن در استان، گفت: مباحثی در زمینه راهکارهای انتقال آب به استان یزد و نحوه تامین هزینه و همچنین بررسی کارشناسی در مورد ابعاد مختلف بهره‌برداری از معادن استان صورت گرفت که پس از جمع‌بندی به مدیریت ارشد استان واگذار می‌شود.

  “حسن امیرزاده” نایب رییس شورای اسلامی استان نیز با اشاره به فرا رسیدن فصل بهار و تابستان و نیاز مردم سخت‌کوش استان به آب مورد نیاز، بر سرمایه‌گذاری و استفاده از منابع درآمدی استان در تسریع انتقال آب به استان یزد تاکید کرد.

  ارتقا جایگاه شورای اسلامی استان، پوشش خبری مناسب از جلسات، تشکیل اتاق فکر شورا، احیای مقبره ابوالفضل رشیدالدین میبدی، ایجاد ارزش افزوده برای سنگ‌های معدنی، اجرای طرح گاز‌رسانی به شهرستان بافق و رفع مشکل جاده و گازوئیل در این شهرستان از جمله موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/uv9YO

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *