• کد خبر: 91460
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 24 اردیبهشت 1399 - 20:08
  فرماندار شهرستان اشکذر خبر داد
  فرماندار شهرستان اشکذر: حضور دانش آموزان در کلاس‌ها الزامی و اجباری نیست و هر دانش آموزی که سوال یا ابهامی دارد؛ شرایط برای آنها مهیا شده تا به صورت حضوری مشکلات درسی خود را برطرف کنند.

  به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، جلسه هماهنگی بازگشایی مدارس شهرستان اشکذر با حضور” هادی هادی نسب” فرماندار، رئیس و معاونین اداره آموزش و پرورش و سرپرست مرکز بهداشت و درمان این شهرستان در سالن کوثر فرمانداری شهرستان اشکذر برگزار شد.

  در این جلسه فرماندار اشکذر با بیان اینکه بر اساس اعلام ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا مقرر شده مدارس در ۲۷ اردیبهشت بازگشایی شود، گفت: حضور دانش آموزان شهرستان در کلاس‌ها الزامی و اجباری نیست و هر دانش آموزی که سوال یا ابهامی دارد، شرایط برای آنها مهیا شده تا به صورت حضوری مشکلات درسی خود را برطرف کنند.

  در ادامه هادی نسب به پروتکل بهداشتی ابلاغ شده در خصوص بازگشایی مدارس اشاره و اظهار داشت: اداره آموزش و پرورش شهرستان مکلف است نسبت به رعایت مسائل بهداشتی و ضدعفونی مدارس مطابق با پروتکل بهداشتی ابلاغ شده اقدامات لازم را انجام دهد.

  وی تاکید کرد: آنچه در پروتکل مورد تاکید قرار گرفته ایجاد محیطی ایمن در مدارس بر پایه فاصله گذاری اجتماعی است تا والدین دغدغه ای از حضور فرزندان خود نداشته باشند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/apJ4U

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *